До змісту

Студентський гороскоп (01.10. – 15.10.2013)

Публікація від 30 вересня 2013.

goroskop

Овен

Все, що ви на цьому тижні забажаєте – збудеться (чи залік автоматом, чи 15-хвилинна пара). Біла смуга везіння не покине вас, не хвилюйтесь. В особистому житті теж все на вищому рівні. Тож просто живіть і отримуйте задоволення.

Телець

Хто спішить – той людей смішить. Тільці, не спішіть на пари.

Близнюки

Близнюкам бажано остерігатися п’ятниці. Адже в п’ятницю їх питатимуть на кожній парі.

Рак

Цей тиждень спочатку здаватиметься вам перспективним: мінімум пар, мінімум семінарських занять, корисні знайомства. Але ні! Не піддавайтеся цій ейфорії, не розслабляйтеся. І особливо остерігайтеся великих витрат, адже до стипендії ще далеко.

Лев

Цього тижня ідея реалізувати всі свої плани не покидатиме вас. Вперед, сміливо робіть і ні про що не задумуйтеся. Все продумали за вас! У п’ятницю ввечері бажано вилізти з-за комп’ютера і піти в клуб з друзями.

Діва

Початок тижня обіцяє бути легким. Всі ваші питання вирішаться, ніби за помахом чарівної палички. Шосте чуття вас не підведе, і рішення, прийняті саме на початку тижня, змінять ваше майбутнє. Але до кінця тижня сили може поменшати. Тому присвятіть вихідні відпочинку вдома або ж перегляньте якусь цікаву стрічку в кінотеатрі.

Терези

Ви занадто багато думаєте і занадто мало робите. Час діяти!!! Цей тиждень ідеально підходить для цього.

Скорпіон

Тиждень чудово підходить для підготовки лабораторних робіт і курсової. Та й взагалі, для будь-якої розумової праці (відпрацювання пропусків, виправлення нулів чи двійок).

Стрілець

Цього тижня проблеми тижня просто не відставатимуть від вас, Стрільці. Навіть близькі друзі не зможуть допомогти вам. Робіть добро, додавайте плюси до вашої карми, щоб вона зробила вас менш вразливими для проблем і негараздів. Як варіант, може відправитись на природу, в тихе місце, і в повній самотності «погуглити» дорогу до «просвітлення»!

Козеріг

Найголовніше завдання для Козерогів на цьому тижні: не хвилюватися. Не кваптеся із перездачами лабораторних, практичних чи модульних робіт. Тримайтеся подалі від негативно налаштованих людей. І всіма можливими способами по-максимуму відволічіться від навчання.

Водолій

Ви гарно поводили себе цілий місяць, а отже зараз заслужили на відпочинок. Замість відвідування нецікавих пар, прогуляйтеся магазинами, зробіть собі невеличкий подарунок.

Риби

Темп життя на цьому тижні буде на макси-мальній швидкості. Не гальмуйте! Пробіли в навчанні допоможе заповнити найкращий друг. На особистому фронті все настільки чудово, що хвилюватися немає потреби. Цього тижня вас окриляє не тільки Ред Булл, але й ваше оточення.

 

Підготувала Лілія Нурадінова,

фотокореспондент газети