Науку творить молодь

Публікація від 28 листопада 2013.

nauka_molod

28 листопада на економічному факультеті був проведений економічний форум «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах». З вітальним словом перед учасниками форуму виступив декан економічного факультету доктор економічних наук  Ірина Володимирівна Ящишина та завідувач кафедри економіки підприємства кандидат економічних наук, професор Микола Іванович Каньоса.

nauka_molod_01

У роботі форуму взяли участь викладачі та студенти Кам’янець-Подільського націо-нального університету імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу  Національного університету ДПС України, Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, Кам’янець-Подільського коледжу НУХТ, Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату.

nauka_molod_02

Учасники форуму працювали за такими тематичними напрямами:

– Підприємництво. Менеджмент. Маркетинг та логістика.

– Стратегія розвитку підприємництва у конкурентному середовищі.

– Особливості розвитку інноваційної діяльності підприємств в умовах глобалізації.

– Роль фінансів в економічній діяльності підприємств.

– Діяльність підприємств в умовах тіньової економіки.

nauka_molod_03

Робота форуму проходила у двох секціях, керівниками яких були кандидат економічних наук, професор Микола Іванович Каньоса та кандидат економічних наук, старший викладач Володимир Юрійович Лисак. Керівники секцій  визначили змістовні доповіді студентів та їх активність у обговоренні виступів.

nauka_molod_04

Кращі доповіді були відзначені грамотами та дипломами. Форум проходив у дружній та приємній атмосфері, учасники висловили бажання співпрацювати надалі.

nauka_molod_05

Ольга Олійник, заступник декана