Двері відчинені у світ знань

Публікація від 29 листопада 2013.

dveri

Накопичення знань, пізнання таємниць світу і людини схожі на криницю. Чим довше людина живе, тим глибшою стає криниця. Втамувати спрагу цього пізнання може книга. У ній є все: філософські роздуми, історичні оповіді, моральні кодекси, правові норми. Тому в нашому університеті, де навчаються тисячі студентів, важливим джерелом освіти є бібліотека, в якій зібрана мудрість віків.

Я з задоволенням відвідую затишну читальну залу електронної бібліотеки, яка є віддзеркаленням сучасних технологій. Тут з можна знайти необхідну інформацію за допомогою Інтернету. Студентів завжди привітно зустрічають М.І. Шахова та В.В. Лавренюк. Вони допомагають відшукати електронні книги, користування якими є надзвичайно зручним. Воно економить багато часу. Працівники читального залу електронної бібліотеки є не тільки професіоналами високого рівня, але й щирими та добрими людьми, які завжди залюбки допоможуть студентам, поділяться з ними своїми знаннями.

Студенти висловлюють щиру подяку М.І. Шаховій та В.В. Лавренюку за їхню професійну компетентність, за те, що вони дбають про розвиток бібліотечної справи в університеті.

Тамара Зінько, студентка 31-ж групи

факультету української філології та журналістики