До змісту

Студентський гороскоп (01.12 – 15.12.2013)

Публікація від 30 листопада 2013.
goroskop
Овен
Овнам варто ретельніше підготуватися до чергових практичних, адже викладачі можуть виявитися невблаганними – «оштрафують» за двійки довжелезними рефератами. 
 
Телець
Прийшла пора зосередитися на курсовій (дипломній) роботі. Якщо ви не припинете ховатися від свого наукового керівника за спинами його колег, ігнорувати його дзвінки – він об’явить  вам справжню наукову «анафему».
 
Близнюки
Близнюкам нарешті можна перепочити. Вони гарно працювали на свій авторитет. Якщо заснуть прямісінько на парі, строгий лектор цього і не помітить. 
 
Рак
Якщо у вас запланована модульна контрольна робота, а підготуватися до неї часу не вистачає – підготуйте шпаргалки. Радимо відмовитися від ідеї зачитувати правильні відповіді через гарнітуру мобільного пристрою. Є ризик бути пійманим на гарячому.
 
Лев 
Увесь свій шарм ви можете використати для свого ж блага. Вдавайте з себе саму серйозність. Покозиряйте кількома зарозумілими термінами – викладач вам підвищить бал за відповідь.
 
Діва
У Дів не все гладко у навчанні. Але не треба вішати носа. Постарайтеся «італійські пристрасті» свого особистого життя «вимкнути» на кілька днів, аби дописати пропущені конспекти. 
 
Терези
Стережіться того, хто сидить позаду вас. Відкупіться шпаргалкою на контрольній, але в жодному разі не діліться своїм конспектом. 
 
Скорпіон 
Не слід пускати своє «жало» в хід, навіть якщо викладач буде неправий по відношенню до вас. Головне, що декан факультету дізнається про ваш потенціал.
 
Стрілець
Не ігноруйте похід у читальний зал бібліотеки. Можливо, за купою книжок за сусіднім столом сидітиме ваша доля. А ось на сайті будь-якої електронної бібліотеки, окрім набридливої реклами, знайти нічого не вдасться.
 
Козеріг 
Пора закінчувати гульки. Беріться за розум, адже до початку сесії залишилося не так багато часу. У фізиків може прокинутися ліричний настрій. 
 
Водолій
Незабаром у вас виникне ідея здобути другу вищу освіту. Добре подумайте над своїм справжнім покликанням у житті. 
 
Риби
Риби поринуть у творчість. Саме вона стане панацеєю від сірих буднів. Відвідайте поетичний вечір, художню виставку, замовте собі фотосесію.  
 
 
Підготувала Лілія Нурадінова,
фотокореспондент газети