Ці елегантні панчохи

Публікація від 11 грудня 2013.

panchohy

Панчохи – настільки пікантна частина гардеробу, що відмовлятися від них просто не можна. Головне – навчитися правильно їх носити. Скористайтеся порадами стилістів і ви завжди зможете підібрати панчохи, що найбільш вигідно підкреслюють красу ваших ніжок.

При виборі панчох важливим є розмір, якість виробу й, звичайно, колір. Для того, щоб панчохи вигідно виглядали, дуже важливо правильно підібрати їх за розміром й матеріалом. Отже, кілька правил вибору й носіння панчох.

Купуйте панчохи тільки вашого розміру. Занадто тісні панчохи будуть незручними і перетягувати ноги в стегнах, що може виглядати негарно, якщо ви, наприклад, вдягли шорти, що облягають, або міні-спідницю. Панчохи занадто великого розміру й зовсім будуть сповзати, створюючи складки й нерівності в найнесподіваніших місцях. Подбайте про свій комфорт і виберіть панчохи відповідного розміру.

Колір панчох повинен поєднуватися з кольором взуття. Варіант «Універсал» – прозорі панчохи, що підходять до взуття будь-якого кольору й роблять ваші ноги більш рівними, гладкими та стрункими. До відритого взуття підходять тільки прозорі панчохи. Класичні чорні, від яких зараз все частіше відмовляються бізнес-леді на користь панчох кольору «капучино» і «графіті» підходять для різних консервативних заходів. У клуб або на вечірку із друзями можна дозволити собі більш помітні панчохи з цікавим малюнком. Пам’ятайте ще одне правило: темні панчохи не слід надягати зі світлим взуттям.

Краще витратитися на гарні якісні панчохи, які більш стійкі до різного роду затяжок Ніхто, окрім втаємниченого, єдиного чоловіка, не повинен бачити, що ви в панчохах. Тим більше викладач, від якого ви на модульній заховали туди шпаргалки.

Олена Митрофанюк, студентка ІІ курсу факультету

української філології та журналістики