До змісту

Оптимізація пройшла успішно

sajt_01

Університетське життя тече своїм плином і щодня готує для нас, студентів, нові приємні сюрпризи. Ось зовсім нещодавно був оптимізований новий сайт нашого часопису http://meridian.kpnu.edu.ua, який створили працівники відділу інформаційних технологій нашого вишу. Олександр Васильович Слободянюк, керівник цього структурного підрозділу, на черговому грудневому засіданні ректорату презентував наше спільне «дітище» разом із оновленим сайтом університету.

Скріншот оновленого сайту університету

Скріншот оновленого сайту університету

Так приємно на душі, що нарешті у нас є власний спеціалізований новинний онлайн-ресурс, який абсолютно не поступається подібним сайтам інших українських науково-навчальних установ. За досить короткий час наш сайт став одним із найпопулярніших сервісів загального офіційного сайту університету, який також зазнав чималих оновлень.

Принцип роботи «Календаря подій»

Принцип роботи «Календаря подій»

Анонс наших публікацій дублюється на анімовану стрічку новин та у кольорові піктограми на основній сторінці сайту http://kpnu.edu.ua. Раджу всім слідкувати за цікавими заходами, запланованими у нашому університеті за домогою «Календаря подій». До речі, якщо ви є інціатором проведення якогось цікавого наукового або культурного заходу, ви можете звернутися до працівників нашої редакції і вони з радістю розмістять анонс у розділ«Календар подій». Зросте ймовірність того, що учасниками запланованої події стане набагато більше людей, ніж це буває зазвичай.

sajt_02

Відтепер, дорогі дописувачі газети, якщо ви бажаєте побачити свій матеріал якнайшвидше на сайті газети та університету, ви повинні принести у нашу редакцію вичитану коректу статті Любов’ю Галинівною Яропуд, вченим секреатрем нашого університету. Також ваш матеріал може вичитати і безпосередній коректор нашої редакції – Людмила Володимирівна Мужеловська. Матеріали слід подавати тільки у електронному форматі. Жодні роздруківки і рукописи прийматися не будуть – передрук вашої інформації та ще й у великій кількості, дуже негативно відбивається на оперативності верстки і наповнення сайту новими публікаціями. Рукописи нині модно розбирати лише історикам та текстологам у архівних установах. Враховуйте цю тенденцію, будь ласка. Нові зверстані випуски ви матимете можливість у будь-який зручний час погортати і завантажити на сторінці «Архів випусків». Надіюся, що кількість нових цікавих рубрик приємно вразить вас своїм різноманіттям і наповненням.

Нагадуємо, що редколегія газети продовжує вивчати смаки і вподобання наших читачів, які заслуговують читати на шпальтах часопису в першу чергу те, що їх дійсно може зацікавити. Тому ми вирішили оголосити конкурс на кращу публікацію грудня 2013 року. Немає різниці чи це репортаж, інтерв’ю, цікаве дослідження, фотоісторія чи письменницький доробок – головне, щоби це матерал був гідно оцінений. Тому сміливо гортайте веб-сторінки нашого нового сайту і голосуйте за кращі матеріали “Студентського меридіану” (№1772 і №1773) та “Студентського меридіану online” (№14 та №15). Упродовж 4 січня – 4 лютого 2014 року на сайті http://meridian.kpnu.edu.ua відбуватиметься голосування за найкращий матеріал грудня 2013 року. Залишіть свій “лайк” та обов’язково зробіть репост на сторінці нашого сайту, щоб віддати голос у підтримку улюбленої статті. Детальніші умови для участі і голосування читайте у рубриці «Конкурс» на сайті. Хочу зауважити, що матеріали головного редактора участі у конкурсі не беруть, з радістю готуватиму для талановитих авторів цікаві та ексклюзивні подарунки. Конкурс відбуватиметься постійно – щомісяця. Тому заявити про свій журналістський талант зможуть усі бажаючі, навіть, якщо вони не викладачають чи не навчаються на спеціальності «Журналістика».

У новому 2014 році очікуйте ще більше цікавинок та оновлень на сторінках нашого часопису та його сайту!

Ольга Комарова, гол. редактор газети

* * *

sajt_08

Газета привчає читача міркувати про те, чого він не знає і знати те, що не розуміє. Таким джерелом інформації є і «Студенський меридіан», який завжди знаходиться у центрі подій, висвітлюючи цікаві аспекти студентського і університетського життя. Крім цього, у газеті можна знайти корисну інформацію, яка може знадобитись і у повсякденному житті студента: актуальне чтиво, новинки моди та показати молодим людям свою творчість та креативність у вигляді віршів, фотоісторій, спортивних досягнень, тощо.

«Студентський меридіан» – це немов книга, яка відкриває нові аспекти життя університету та показує інші точки зору на старе. Це дозволяє заохочувати студентів до навчання, творчості і роздумів. Дуже підтримую ідею створення сайту. Хочу сказати, що для мене він став не лише простим джерелом інформації, а й виявом своїх здібностей та розширення свого кругозору.

Тому дуже дякую, що ви є і надалі бажаю вам творчих злетів, креативних думок. Залишайтесь такими, якими ви є, адже це дуже клопітка праця і вона варта того, щоб нею займатись, тому що все-таки є молоді люди, які цікавляться життям університету.

 Дарина Романишина, старший лаборант
факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології

sajt_09

 Мені приємно, що наша університетська газета має такий цікавий online-додаток. Особливо тішить те, що студенти є активними авторами «Студентського меридіану». Вони мають гарний плацдарм для творчого розвитку. Читаю газету і публікації на сайті завжди з великим інтересом та задоволенням.

Наталя Загоруйко, кандидат філологічних наук, 
асистент кафедри журналістики

sajt_06
Сайт газети «Студентський меридіан» – це, безперечно, приємна несподіванка цього навчального року. Наявність інтернет-ресурсу свідчить про позитивні тенденції щодо висвітлення подій наукового, культурного, громадського та інших сфер життя К-ПНУ імені Івана Огієнка. Не можна оминути і сучасний та зручний у користуванні дизайн, від якого віє креативністю та нестандартним підходом. 
Позитивним моментом вважаю наявність архіву номерів, що дає змогу усім бажаючим ознайомитися із попередніми випусками. Хочу звернути увагу на якість статей та світлин, що вказує на професіоналізм та майстерність редакційної колегії. Отже, констатую, що інтернет-сторінка видання «Студентський меридіан» являється проривом в інформаційному полі нашої alma mtaer та ще одним досягненням нашої університетської родини.
Володимир Газін, кандидат історичних наук, доцент 
кафедри історії України
sajt_07
Сайт – цукерочка. Не лише дизайн модний, а й самі публікації є актуальними та цікавими для студентів.
 
Сергій Вербицький, студент
магістратури історичного факультету
sajt_05
Враження від сайту найкращі! Дуже сподобалися рубрики «Інтерв’ю», «наЖУРНАЛІСТили», «У натхненних обіймах творчості», «Новини університету». Прекрасний дизайн, загалом, зручний сайт. Цікаво ознайомитися з студентським та науковим життям рідного вишу. Одразу відчувається, що редколегія газети та працівники відділу інформаційних технологій університету – креативні, цікаві, освідчені молоді люди. Хай вам щастить у цій цікавій та потрібній справі!
Оксана Григоренко, випускниця 2006 року 
факультету української філології та журналістики

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте