Тренди 2014

Публікація від 9 січня 2014.

modni-trendy-2014

Кожній дівчині цікаво – що ж такого одягнути в новому році? Але достовірної інформації обмаль. Цього разу я пропоную вам топ-15 модних тенденцій 2014 року. Влаштовуйся зручніше і приготуй свій записник, оскільки наступний текст буде цікавим.

Модні тенденції весни-літо 2014:

Тренд №1: яскрава кольорова гама. Синій, яскраво-синій, спокійний блакитний, жовтий, бузковий, пісочний, м’ятний та зелений.

Тренд №2: ретро-шик. Усім відомий та улюблений дизайнерський хід – повернення до минулого. Отож діставай весь одяг із маминої шафи, який раніше вважали «відстійним»: асиметричні топи, в’язані легінси, взуття зі шнурівками, міні-сукні, байкарські жакети, вузькі брюки, джинс і т.д.

Тренд №3: футуризм. Мода майбутнього – ось що зараз крутиться в головах іменитих дизайнерів. Знову в моді «металік».

Тренд №4: мінімализм. Май на увазі: витончений і стриманий крій, чистий колір та архітектурне драпірування – основні твої друзі.

Тренд №5: overdressed. У світі моди існує поняття overdressed – одягнений надміру. Знову повернення до трендів 90-х.

Тренд №6: африканскі мотиви. Етнічна тема – одна із найпопулярніших у весняно-літній період. У цьому сезоні дизайнери надають перевагу складним принтам.

Тренд №7: урбаністика. Тема міста також не втрачає своїх позицій. Будь напоготові!

Тренд №8: спортивна тема. Хоча дизайнери взяли за основу спортивний стиль, вони не забули надати йому жіночності.

Тренд №9: напівпрозорість. Дівчата, прошу звернути увагу на приставку «напів»!!

Тренд №10: денім.

Тренд №11: чорно-біла гамма.

Тренд №12: багатошаровість.

Тренд №13: бахрома.

Тренд №14: плісирування.

Тренд №15: принти, «що говорять». Світшоти з написами, светри та футболки з прикольними зображеннями – ще один атрибут модниці.

Отож, маю надію, що ці поради допоможуть тобі залишатися на хвилі моди. Слідкуйте далі за моєю колонкою, тут буде ще багато цікавого…

Олена Митрофанюк, студентка ІІ курсу

факультету української філології та журналістики

(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети