До змісту

“Той Хто Пройшов Крізь Вогонь”

toj-hto-projshov-kriz-vogon

“Той Хто Пройшов Крізь Вогонь” – найочікуваніший український фільм. Режисер Михайло Іллєнко презентував історію, яку зняв на біографії реальної людини. Незвичайна історія звичайного українського хлопця, що народився під Полтавою, служив пілотом , згодом здобув звання Героя Радянського Союзу. Він потрапив у німецький полон. Радянській владі після перемоги над німцями це не сподобалось і його відправили на заслання, звідки він утік і надалі сліди загубилися. Лише через багато років його знайшли в Канаді, де наш герой став вождем індіанського племені.

toj-hto-projshov-kriz-vogon_02

Прототипом головного героя фільму став Іван Даценко – уродженець села Чернечий Яр на Полтавщині. У 1967 році, під час проведення всесвітньої виставки в Монреалі радянська делегація відвідала індіанську резервацію. Гості були вражені тим, що вождь племені раптом заговорив із ними українською! Згодом очевидці стверджували, що вождь племені на ім’я Пронизуючий Вогонь і Іван Даценко – одна людина.

toj-hto-projshov-kriz-vogon_03

Більша частина зйомок відбувалася в Україні. Один кадр було знято в горах неподалік Буенос-Айреса, на кордоні Аргентини та Чилі. Також знімали в Києві та Кам`янці-Подільському.

toj-hto-projshov-kriz-vogon_04

Усім, хто любить пригоди, романтику, ризик із присмаком містики цей фільм обов`язково западе в душу. Тож не позбавте себе можливості переглянути  картину метра українського кіно Михайла Іллєнка.

toj-hto-projshov-kriz-vogon_05

Лілія Надвідна,
кореспондент газети

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте