Студентський гороскоп (1.04 – 16.04.2014)

Публікація від 31 березня 2014.

goroskop

Овен

Наступні два тижні будуть найбільш оптимальними для мандрівок на конференцію в інше місто. Проявляйте стриманність і смирення, якщо вас викличуть у кабінет до пана ректора.

Телець

Не поспішайте витрачати усю отриману стипендію! На вас чекають незаплановані витрати на чергове перевстановлення “Віндовса”, на купівлю нової флешки або wi-fi-роутера.

Близнюки

Відкладіть усі амурні справи і зосередьтеся на ліквідації “енок”. Успіх вам гарантований лише тоді, коли зможете вірно обрати момент для перездачі.

Рак

Впродовж цього періоду вам доведеться побороти в собі чимало сумнівів. Уникайте думок про зміну спеціальності.

Лев

Радимо вам не викидати підручники та старі зошити з конспектами. У одному із них є потаємна схованка з чималими заощадженнями.

Діва

У цей період зірки радять вам відпочити. Ваше бажання “видраяти” кімнату в гуртожитку до цілковитого блиску не зустріне підтримки у інших співмешканців. Навіщо вам зайві дебати?

Терези

Наступний тиждень буде успішним для виконання більшості ІНДЗ. Ви отримаєте високі бали, якщо виконаєте завдання самостійно, а не з допомогою Інтернету.

Скорпіон

Цей період буде сповнений рішучості. Ви нарешті зможете вирішити проблеми особистого життя.

Стрілець

Не бігайте стрімголов по сходах факультету, запізнюючись на пару. Привернете зайву увагу декана.

Козеріг

Ви будете душею компанії. Не виключене романтичне побачення. Але поменше фантазуйте на лекціях – наука понад усе!

Водолій

Не сперечайтеся з викладачами через політику. Є можливість емоційного зриву, тому зберігайте спокій.

Риби

Ідеальний період для завершення творчих справ. Долучіться до участі в художній виставці, літературних читаннях тощо.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету