Чому чоловіки носять уггі?

Публікація від 13 квітня 2014.

uggi_01

Уггі – комфортне взуття стилю унісекс, яке в ХХІ столітті закріпило за собою статут must-have. Теплі, прості, зручні чобітки завоювали прихильність мільйонів сучасних людей. Комусь вони подобаються через комфорт (гумова низька підошва знижує ризик падіння, матеріал, з якого виготовлено взуття зберігає ногу в теплі), а хтось просто слідкує за модою. В той самий час вони ніби розділили світ на дві частини: одна половина радіє і носить ці чоботи, а інша – усіма можливими способами намагається заборонити їхній продаж та розповсюдження. Так чи інакше – уггі всюди!

Перший чоловік, який почав носити угрі – Брайан Сміт. Згодом він навіть організував першу компанію по виготовленню цього взуття. Тепер піаром уггів займаються як голлівудські, так і українські зірки, серед яких Дженіфер Еністон, Єва Лонгорія, Емма Уотсон, Ронні Вуд, Том Круз, Рікі Мартін, Джамала, Алсу, Ксенія Собчак, Максим Галкін та багато інших.

Особливості уггів для чоловіків

Чоловічі та жіночі варіанти взуття відрізняються не сильно. Чоловічі мають ширшу халяву, а також меншу висоту. Вони більш класичні, представлені переважно чорним, сірим та коричневим кольорами. Чоловіки можуть носити уггі заправляючи їх в брюки, також вони підходять до будь-якого стилю (від домашнього, спортивного до ділового) та забезпечують високий рівень комфорту.

uggi_02

На сьогодні більшість чоловіків не сприймають уггі як чоловіче взуття. Мені стало цікаво розібратися, чи є «стать» у цього взуття, як чоловіки ставляться до них, чому вони їх носять і які ж вони, ці «чоловічі уггі».

Все, що мені вдалося знайти, це пара статей, в який перераховані зірки-чоловіки, які носять уггі та безліч посилань на інтернет-магазини для замовлення взуття з доставкою. На жаль, ні статистики, ні конкретних даних чудо-інтернет мені не видав. Тому, після власного «розслідування», в мене вийшла ось яка картинка.

Із 50 опитаних чоловіків та жінок, віком від 24 до 50 років, 20 вважають уггі – «взуттям-унісекс» і спокійно їх носять, 24 – ставляться до цього взуття з негативом, а шестеро навіть не знають, що це таке.

uggi_03

«Вони нагадують валянки. У селі я б такі ще носив, а в повсякденному житті – ні, дякую», – Олександр Корольчук, викладач, 24 роки.

«Особисто я позитивно ставлюсь як до чоловічих, так і до жіночих уггів. Це дійсно комфортне і тепле взуття, незамінне в зимову пору року. Цієї зими і чоловіка на них підсадила. Він людина ділова, але носить із задоволенням», – Галина Василенко, дизайнер.

Отже, як показує статистика, чоловічі уггі таки мають «право на життя». Відповідь на питання «Чому чоловіки їх носять» виявилася очевидною: легко, зручно та тепло. А хто, як не вони, краще розбираються в комфорті та зручності. І, незважаючи на розбіжності поглядів (носити чи не носити), кожен обирає те, що йому до смаку. І тут не треба керуватися модою, статистикою чи слухати поради оточуючих.

Лілія Нурадінова, студентка ІІ курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність «Журналістика»), кореспондент газети