Відкритий турнір з настільного тенісу «Кам’янецька весна»

Публікація від 26 квітня 2014.

tenis_01

У спортивному залі головного корпусу К-ПНУ імені Івана Огієнка 25-26 квітня 2014 року відбулися змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 77 спортсменів. Спортивне дійство проходило за підтримки міського відділу молоді та спорту (С.С. Кротік), факультету фізичної культури (декан М.С. Солопчук), кафедри спорту і спортивних ігор університету (викладач О.О. Алєксєєв), асоціації настільного тенісу Кам’янця-Подільського (С.П. Степанков).

tenis_02

До нас завітали гості з Хмельницького, Красилова, Ярмолинців, Хотина, Чернівців, і навіть з Республіки Молдови, щоб позмагатися у різних категоріях: «Діти», «Жінки-дівчата», «Аматори», «Професіонали». Спонсорами цих змагань виступили: заклад харчування «ChickenHUT», піцерія «Мак-Смак», магазин спортоварів «Магік+», а також профком  студентів, аспірантів і докторантів університету (голова М.В. Моштак).

tenis_03

tenis_04

tenis_05

tenis_06

Ігри відбувались на 6-ти столах, за якими були задіяні судді, що є студентами університету. У такий спосіб вони здобували і практичні навички, які будуть необхідні їм у подальшій роботі після закінчення навчання у виші. Головним суддею була – Євгенія Олександрівна Петрук (суддя І категорії), а головним секретарем – Микола Данилович Диса.

tenis_07

tenis_08

Отож, перейдемо до підсумків змагань.

У категорії «Діти»:

І місце – Віталій Чеснаковський (ПК «Шукач»);

ІІ місце – Богдан Пілявський (ПК «Шукач»);

ІІІ місце – Сергій Яковлєв (ПК «Водограй»);

tenis_09

«Жінки»:

І місце – Данієла Махніцька (Республіка Молдова);

ІІ місце – Юлія Дуборез (К-ПНУ імені І. Огієнка);

ІІІ місце – Сніжана Човган (Індустріальний коледж);

«Аматори»:

І місце – Олександр Невенгловський (Кам’янець-Подільський);

ІІ місце – Віктор Прокопов (Кам’янець-Подільський);

ІІІ місце – Олексій Гаджула (Чернівці).

tenis_11

«Професіонали»

І місце – Андрій Домбровський (К-ПНУ імені І. Огієнка);

ІІ місце – Василь Горбач (Кам’янець-Подільський);

ІІІ місце – Олександр Алєксєєв (Кам’янець-Подільський).

tenis_10

Наймолодшим учасником змагань був Олександр Дишлевич, учень 3 класу (9 років), найстаршою – Віра Василівна Шиндер (75 років). Вони були також нагороджені почесними призами. Усього було зіграно біля 260 зустрічей! Загальний ігровий час 12 годин, з 14.00 по 20.00, та з 10.00 по 16.00 наступного дня.

tenis_12

tenis_13

Хочемо подякувати усім за участь та допомогу впроведенні спортивного заходу. З нетерпінням чекаємо на нових учасників. Бажаємо переможцям нових спортивних здобутків, натхнення та подальших перемог!

tenis_14

Дмитро Бойко.