Знайомство з львівською «Шоколадкою»

Публікація від 29 квітня 2014.

shokoladka_01

Вже досить давно вони є кумирами багатьох, а їхні пісні дарують багато позитиву і змушують танцювати. Львівський дует «Шоколадка» – це щирі та веселі камерунець Ян та українка Галя, які співають у стилі поп та Rnb. Вони залюбки розповіли нам про свою творчість та життя. До речі, Ян дуже добре володіє українською мовою. За це йому великий респект.

– Коли ви зрозуміли ,що музика це ваше?

Галя: Музика мене супроводжує все життя. Ще з дитинства я любила співати і танцювати. Я взагалі не можу жити без музики. Як тільки є вільна хвилинка, одразу ж вмикаю улюблені ритми,чи то їду в поїзді ,чи лечу на концерт. Люблю як зарубіжні і українські пісні.

Ян: Музика – моє життя. Найбільше мені подобається реп. Улюбленими виконавцями є американські репери, особливо LilWayne та SnoopDogg. А коли познайомився з Галею, тоді почав співати в «Шоколадці».

Галя: До речі, нас завжди запитують чому саме «Шоколадка», а не, наприклад, «Кава з молоком» чи «Лате». Але так склалося, що ми саме «Шоколадка».

Ян: Чорний і білий шоколад (посміхається).

shokoladka_02

– Галю, ти донедавна була ще студенткою, а Ян ще навчається. Як встигали поєднувати університет та пісенну творість?

Галя: Так, зовсім недавно я закінчила університет. Намагалась встигнути всюди. Хоч це було дуже важко.

Ян: Вдень я вчуся, а потім йду на репетиції.

– Чи хотіли б реалізувати себе за спеціальністю? Адже Галя – географ, а Ян – міжнародник.

Галя: Якби з’явилась цікава робота в туристичній сфері, я б погодилася. Але хочу поєднувати це з музичною діяльністю.

Ян: Я ще поки навчаюсь. А далі – час покаже. Життя взагалі дуже несподіване і я не знаю, що мене чекає.

shokoladka_03

–  Як молодій людині досягли успіху? Поділіться секретом.

Галя: Потрібно дуже багато працювати. Якщо ти чогось хочеш, то обов’язково досягнеш. Головне, не лінуватись і йти до своєї мети. Нашому успіху сприяє ще те, що ми з Яном доповнюємо один одного.

– Як починається Ваш день?

Галя: Ян спить дуже довго (посміхається).

Ян: Насправді останнім часом сплю дуже мало. Починаю свій день із пробіжки.

Галя: Мій знайомий порадив починати день не з поганих новин, а з хорошої музики, посмішки. Так і роблю, і це раджу кожному.

– Як сприймаєте критику?

Ян: Артисту потрібна критика. Ми сприймаємо її. Це нормально .

Галя: Якби нас не критикували, ми б не розвивалися і не досягли всього, що маємо тепер.

– Чи дає Вам хтось свої поради, настанови?

Галя: За 4 роки співпраці ми досягли того рівня, коли даємо поради один одному. Також багато в чому нам радить та допомагає наш творчий продюсер Наталка Карпа.

shokoladka_04

– Що запам’яталось найбільше за 4 роки пісенної діяльності?

Ян: Тут можна дуже багато згадувати.

Галя: Я пам’ятаю випадок на одному з концертів у місті Соснівка. Тоді Ян вийшов на сцену і сказав: «Привіт, Сосновскій». Після цього жителі Соснівки казали, що перейменують своє місто.

– Де в основному гастролюєте?

Галя: Найбільше по західній Україні, але нещодавно були з концертами в центральному регіоні. Плануємо також на Схід, коли нормалізується ситуація в країні. Зараз, як і більшість українських артистів, виступаємо менше.

У Кам’янець-Подільський з концертом плануєте?

Галя: Ми тільки “за”. Обов’язково відгукнемося на запрошення.

Що можете побажати нашим студентам?

Група «Шоколадка»: Миру та єдності. Україна потребує зараз саме цього. І, звісно, щоб усе було в шоколаді.

Розмовляла Христина Юхней,
студентка І курсу факультету