Студентський гороскоп (1.05-16.05.2014)

Публікація від 30 квітня 2014.

goroskop

Овен

Цей тиждень варто присвятити відпочинку, адже попереду вас чекає гора роботи, яку треба зробити.

Телець

Є люди, яким деколи щастить. Є люди, яким деколи не щастить. А є Тельці, яким щастить завжди і у всьому. Користуйтеся цим!

Близнюки

Порада на сесію: не довіряйте і не просіть допомоги у людини, яка вчиться на вашому курсі третій рік поспіль. Стабільність важлива, але не в такій справі.

Рак

Всі бігають, метушаться, відпрацьовують пропуски занять та «хвости». А Раки молодці. Можете спокійно відпочивати до самого початку сесії.

Лев

Як швидко летить час. Здавалося б,  тільки нещодавно почався навчальний семестр, а тут вже треба здавати сесію. І все могло бути добре, якби не тягар справ, які ви відкладали «на потім». Ось це «потім» і наступило.

Діва

Дні довгі, ночі довгі, сон короткий. Під таким гаслом пройде ваш наступний тиждень. Запасіться кавою. Це буде важкий тиждень.

Терези

Сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить. Сміливо хваліть тебе, адже ви це заслужили. Однак не варто розслаблятися, найгірше ще попереду.

Скорпіон

Тиждень не айс, але у вас достатньо сил для боротьби. Зранку гризіть граніт науки, а ввечері відходьте від ноутбука і відпочивайте в колі друзів. Це надасть вам сил та бадьорості для подальших перемог.

Стрілець

Стрільці – веселі та наполегливі студенти. Перед заліками та іспитами не панікують, як інші. Тверезо розмірковують, що на трійку їм знань вистачить. А якщо фортуна допоможе – буде оцінка «добре».

Козеріг

Відмінність Козерогів від інших знаків – вони завжди спокійні, відповідають повільно та впевнено (навіть, якщо і не правильно). Не забувайте про це на перездачах та іспитах.

Водолій

Самі наполегливі студенти – Водолії. І ця наполегливість в боргу не залишилась. Вам цього тижня можна тільки по-білому заздрити. За що ви б не бралися – все виходить на «відмінно».

Риби

Якщо ви думаєте, що це кінець – ви сильно помиляєтеся. Це тільки початок! Тому на найближчих вихідних добре відпочиньте, наберіться сил, тому що буде дуже важко! Зате який потім солодкий смак перемоги!

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету