До змісту

Тиждень природничого факультету

Публікація від 30 квітня 2014.

pryrodnychyj

Із 22 по 30 квітня на природничому факультеті тривали святкові дні. За ініціативи студентів-третьокурсників було започатковано тиждень факультету – фестиваль гумору, жартів, розваг і добрих справ – «Природничий-fest». Розпочалося святкове дійство з урочистого відкриття, під час якого з вітальним словом виступили декан природничого факультету М.Д. Матвєєв та завідувачі кафедр П.Д. Плахтій і Л.Г. Любінська. Присутніх ознайомили з програмою святкового тижня та запланованими заходами.

Організатори не випадково обрали саме 22 квітня для початку святкувань. Адже в цей день за рішенням Організації Об’єднаних Націй увесь світ відзначає Всесвітній день Землі. Тож давайте очима студентів та викладачів побачимо те, що відбувалось на нашому факультеті впродовж свята «Природничий-fest».

01

22 квітня – День здоров’я

Ми повертались зі своїх домівок після святкування Великодня, наївшись досхочу домашніх ковбас, крашанок, солодкої паски. Свято розпочалось відразу, тільки-но ми ступили на поріг навчального корпусу. Студентів та викладачів під музичний супровід зустрічали «лікарі» в білих халатах (студенти біологи та географи 31-БГ та 32-ГБ груп), розповідали про здоровий спосіб життя та годували вітамінками. Після церемонії впускали до аудиторій. По коридорах і на дверях аудиторій завбачливі організатори розмістили плакати на тему «Бережи здоров’я замолоду» про шкідливість тютюнопаління, наркотиків, алкоголю, про вплив екологічних проблем на здоров’я населення, про значення збалансованого харчування тощо.

04

Викладачі кафедри анатомії, фізіології та валеології В.П. Молєв і О.І. Циганівська прочитали змістовні лекції для наших першокурсників та студентів третього курсу про значення здорового способу життя для молодого покоління.

03

Але й на цьому організатори не зупинились! Під час кожної перерви наш «лікар» та його «медсестри» весело проводили акцію «Цукерку – на цигарку!!!». Вони пояснювали хлопцям, що вийшли на «перекур», чому шкідливо палити. За кожну цигарку, від якої відмовлялись наші хлопці, вони отримували по солодкій цукерці!!! А дівчата-організатори в рамках акції «Віддай перевагу домашній випічці» весело запрошували на ярмарку солодощів, що презентувалась під час перерв в актовій залі.

05

На завершення Дня здоров’я дівчата захотіли визначити найсильніших хлопців природничого факультету і провели змагання з армреслінгу. Треті місця в своїх вагових категоріях вибороли Б. Пічкур (43-ГБ група) та А. Пахуляк (13-Ек група). Другі місця здобули К. Ярема (43-ГБ група) та В. Воронецький (51-БГ група).  А. Пахолків (43-ГБ група) та Р. Кордон (32-ГБ група) вибороли перші місця і шалені оплески захоплених дівчат.

02

О. Бігняк, Г. Бойко, К. Фурман

 23 квітня – День творчості

Студенти природничого вміють не тільки гарно вчитись, жартувати, ходити в походи та експедиції. У нас є багато талантів. Ми вміємо співати й танцювати, ловити в об’єктиві фотоапарату незвичайне і прекрасне в світі природи, передавати цю красу в картинах та вишивках. Тому один із днів фестивалю присвятили нашим талантам. Думаємо, що кожен, хто завітав у цей день на природничий, був приємно вражений розмаїттям українських вишитих сорочок, в яких прийшли на навчання студенти та викладачі факультету. У кожного в очах читалося одне – «Ми – це Україна!».

46

07

47

А розпочався День творчості з виставки фотографій «Наше довкілля та ми у нім». На стінах коридору першого поверху студенти усіх груп розмістили багато веселих фото. Були на них прекрасні квіти та дивовижні тварини, неповторні пейзажі рідного Поділля та всієї України. Але окрасою виставки стали фото із нами – студентами й викладачами природничого факультету. Тут можна було побачити, як змістовно та весело проходять пари, польові практики, посвяти першокурсників, екскурсії, експедиції, туристичні походи. І дуже приємно, що всюди за безтурботними студентами пильно стежать очі наших кураторів та викладачів-керівників практик, походів. А все тому, що природничий факультет – одна-єдина велика, міцна родина!!!

Ще одним проявом творчих здібностей наших студентів та викладачів була виставка вишитих та намальованих картин, що проходила в актовій залі. І знову природа. На картинах – тюльпани, маки, лебеді – немов живі. І часточка рідного Кам’янця – фортеця, вишита бісером. Все це виготовлено руками студентів та викладачів природничого!

Продовженням Дня творчості став конкурс «Красуня природничого». За звання найпрекраснішої боролись шість чарівних дівчат факультету з першого та другого курсів. Конкурсанток оцінювали в п’яти номінаціях.

Розпочався конкурс із візитівки, за допомогою якої красуні показали своє вміння спілкуватись. Далі претендентки на звання «Міс природничого» продемонстрували своє відчуття патріотизму, продефілювавши у вишитих українських сорочках.

45

У третьому конкурсі дівчата дефілювали в сукнях, що презентували різні країни світу – Україну, Польщу, Португалію, Японію, Канаду, Аргентину. Особливістю суконь були матеріали, з яких їх виготовили майстрині – папір, целофан, пластик тощо. У кожній сукні авторка відобразила якусь деталь, що найчіткіше відображає ту чи іншу державу. Сукні з нетрадиційного матеріалу просто заворожували усіх своєю незвичністю, оригінальністю та красою.

43

Наступним був конкурс, де шість красунь природничого показували свої таланти і захоплення. Глядачів зачарували ніжний спів, тендітні танці, талановиті картини, фарбами та з паперу, що з’являлись просто на очах враженої публіки.

42

Завершувався вечір уже традиційним дефіле у вечірніх сукнях. Проте, це був найромантичніший конкурс вечора. Здавалось, що на сцені – лісові мавки – ніжні, прекрасні, загадкові…

Судді конкурсу довго не могли прийняти одностайного рішення, хто ж має бути переможницею, хто ж найпрекрасніша? Після тривалих дискусій та обговорень дійшли таких висновків: «Міс глядацьких симпатій» стала студентка 12-Г групи Мовчун Тетяна; нагороди за чарівність та тендітність отримали Аліна Дячук (13-Ек група) та Вероніка Єленець (23-Ек група); звання «Другої віце-міс» здобула Вікторія Галецька (22-Г група); «Першою віце-міс» стала Вікторія Мазур (21-Б група); титул «Міс природничого» та корону з рук Федорчука Івана Вікторовича отримала студентка 11-Б групи Вельма Ірина.

41

44

На цій веселій події нагородження красунь і завершився День творчості. А «Природничий-fest» тривав і далі.

Т. Зубович, А. Григораш, К. Чебан

 

Сторінки: 1 2 3 4