Студентський гороскоп (17.05-31.05.2014)

Публікація від 16 травня 2014.

goroskop

Овен

Час непоганий, але як важко зосередитись на навчанні чи роботі. Але так і має бути. Ви ж відчуваєте, що щось цікаве от-от станеться саме з Вами, любі овени

Телець

Вас просто переповнює оптимізм, який Ви вселяєте в оточуючих! Можете підбити на важливий крок будь-кого.  Творіть добрі справи!!!

Близнюки

Вам готує сюрприз найдорожча людина, тож не пасіть задніх і належно прийміть сюрприз від коханої (-ного). Час уже задуматися про своє майбутнє.

Рак

Розміщення планет у першу половину місяця свідчить про часту зміну настрою! Це час для сюрпризів, які, швидше за все, будуть приємними.

Лев

Цей період буде кращим за попередній. Удача прийде звідти, звідки Ви й подумати не могли… Тож відкрийте їй двері все буде чудово!

Діва

Зірки ставляться до Вас прихильно, тому будь-яка справа буде успішною. Всі навколо зубки точать, заздрять!!

Терези

Доводьте до кінця вся свої справи, адже скоро у вас запитають про результати роботи.

Скорпіон

Навчіться краще розуміти своїх рідних. Вони часто страждають від Вашої байдужості.

Стрілець

Зустрічайте довгоочікувану гостю в домі. Хто це??? Удача власною персоною! Вона не прийшла без подарунків, а вони надзвичайні.

Козеріг

Вам необхідний відпочинок. Weekend із коханою людиною додасть Вам сил для подальшої роботи.

Водолій

Ваш творчий потенціал стане в пригоді, якщо направите креатив у правильне русло – всі проблеми як водою змиє.

Риби

Наздоганяйте свої хвости. Адже саме час роботи висновки  та аналізувати свою роботу.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети