«Вибори» в поетично-музичному обрамленні

Публікація від 23 травня 2014.

povoznikov_01

Соціальна поезія за останні півроку, без перебільшення, стала досить затребуваним літературним жанром у нашій країні. Особливо популярними є відео версії поетичних доробків із музичним супроводом, які мають змогу переглянути сотні підписників різноманітних патріотичних пабліків у соцмережах.

Кам’янецький активіст Андрій Повозніков напередодні президентських виборів нагадав вітчизняним політикам про Майдан. Тема виборів керманича України, які є багато в чому вирішальними для подальшого розвитку чи навіть існування нашої держави, хвилює всіх. Таке хвилювання, безумовно, залишає свій відбиток і в творчості молодих поетів, які записують свої вірші, пісні на патріотичну тематику у вигляді відеозвернень. Ось буквально на днях кам’янчани дізналися про відеовірш Андрія «Вибори», тема якого торкається складної ситуації в Україні.

povoznikov_02

Автором ідеї та режисером, який втілив цей творчий проект в реальність являється відомий громадський активіст Кам’янця Андрій Заєць. Автором музичного супроводу («Hospita» [EP]) став Андрій  Гончаров (DJ Jeremy Star), який, до речі, як і Андрій Заєць, має причетність до навчання на історичному факультеті нашого університету. Зйомки відбувалися в нашому місті.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети