До змісту

20 років разом

Публікація від 31 травня 2014.
Фото: galychyna.info

Фото: galychyna.info

Легендарному гурту «Океан Ельзи» 2014 року виповнюється 20 років. Своє день народження музиканти святкуватимуть разом із шанувальниками своєї музики. 31 травня відбувся перший концерт туру «20 років разом», що пройшов у Львові.

Любов до «Океанів» зародилася в мене ще з дитинства, коли я почула пісні «Там де нам нема» і «Сосни». Я дорослішала, а любов до «Океану Ельзи» ставала все більшою. І от за моїми плечима вже 2 концерти улюбленого гурту, але то лише початок.

На моє здивування цього року я пройшла волонтером на концерт у Львові. Поїздка видалися цікавою з самого початку: приємна компанія, веселий настрій, улюблена музика. Львів зустрів нас дощем, який не переставав падати протягом усього часу, але це лише додало особливого шарму місту Лева.

 Як виявилося, волонтером бути набагато цікавіше, ніж просто слухачем. Львів об`єднав волонтерів з усієї України і не тільки (на здивування всіх до команди приєднався волонтер із Сімферополя!!!). Кожен з нас виконував свою роботу, а потім усі приєдналися до концерту.

Концерт почався з запізненням, адже музиканти гурту завжди чекають свого останнього слухача. Енергетика музикантів наповнила кожного, хто перебував на «Арені Львів» (а нас було понад 40 тисяч!!!). Як зауважив Святослав Вакарчук, дощ не може завадити концерту. І це таки правда, бо стадіон був заповнений повністю.

«Океани» 6 разів виходили на біс. А концерт закінчився в першій ночі. Та волонтерів ще чекали приємні сюрпризи. До нашої гримерки завітали музиканти гурту, які провели автограф- та фотосесію з волонтерами. Емоції, які ми відчували передати словами важко, адже не звертаючи увагу на втому та мокрий одяг, ми були «на небі» від щастя. Найбільше мене здивувало те, що на наші «дякую», музиканти відповідали тим самим.

ОE_02

Проводжав нас Львів також дощем, але енергетика концерту та емоції розігнали всі хмари над нашими головами. Із концертною програмою гурт ще завітає до Дніпропетровська, Харкова, Києва, Одеси та 24 серпня знову до Львова!!!

Дякуємо організаторам, нашим безпосереднім керівникам Тані Чубар та Марічці Цимбалюк, усім волонтерам-колегам та «ОКЕАНУ ЕЗЬЗИ».

Лілія Надвідна,
кореспондент газети