Студентський гороскоп (1.06-16.06.2014)

Публікація від 31 травня 2014.

goroskop

Овен

Дарма ви відкладаєте підготовку до сесії. Вам ж подобається вчитись і у вас це непогано виходить. Беріться за розум, час ще є.

Телець

Хоч ви і старанно готуєтесь до сесії, але дуже повільно. Вам на щось важливе як завжди не вистачає часу. Включайте «турбо режим» і не переживайте: ви не просто визубрили інформацію, ви її зрозуміли!

Близнюки

Ви не хочете готуватись до іспиту «від і до». Ви вчите лише те, що вам цікаво. На жаль, на іспитах це вам не допоможе. Однак ви зможете викрутитися з будь-якої ситуації.

Рак

Перед іспитом не зловживайте валер’янкою. Але не зловживайте нею. Трохи спокою, тверезий розум – і успіх у вас в кишені.

Лев

Таких студентів ще треба пошукати. Ви не вмієте зубрити, самовпевнені, можете зробити так, щоб екзаменатор сам за вас відповів і отримати 4! Думаю, цей талант вам знадобиться на іспиті

Діва

Ви вчите все ще задовго до сесії. А в останні дні просто впорядкуєте свої знання. Однак ви не дуже впевнені в собі. Зберіться і більше вірте в себе!

Терези

Ви не можете сидіти і фанатично вчитись днями і ночами. Скоріше – не хочете. Однак добре поєднуєте в собі інтуїцію і чари. Це вам і допоможе на іспиті. Ой, ну і знання, звичайно.

Скорпіон

Для вас головне – хороша оцінка. Будьте простіші, не сприймайте іспит як останній і рішучий бій. Це просто цікава розмова двох розумних людей.

Стрілець

Завжди все робите в останній момент. Це негативно впливає на вас. Постарайтеся хоча б в останні дні взяти себе в руки. І не забувайте, що прогалини в знаннях можна завжди компенсувати за рахунок кмітливості.

Козеріг

Ви старанно вчилися протягом усього року. Підготовку до іспитів почали ще під час лекцій. У вас є план, що і коли вчити. Отже не сумнівайтеся, сесію ви складете без проблем.

Водолій

У вас поєднуються разом інтуїція, логіка і оригінальне мислення. До сесії ви можете не готуватися в принципі. Для вас іспит – цікава дискусія, аніж стресова ситуація. Але все одно варто переглянути підручники.

Риби

Довго думаєте, чи варто читати книжки і готуватися, замість того, щоб почати вчитися. Як висновок – все робите за останні три дні. Головне – не нервуйтеся. Хоча заспокійливе не зашкодить. Ви комунікативні, то ж користуйтеся цим на іспиті.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети