До змісту

Фільм «Плем’я» підкорює фестивалі

plemya_01

Картина «Плем’я» вже отримала головний приз на Канському кінофестивалі в паралельній конкурсній програмі «Тиждень критики». Ця стрічка – абсолютний кінематографічний експеримент. Фільм розповідає драматичну історію, що розгорнулася в інтернаті для глухих.

Повнометражний український фільм «Плем’я» режисера Мирослава Слабошпицького, відзначений нагородами ряду кінофестивалів, восени вийде на українські екрани. Про це повідомив автор картини, коли представляв свій фільм на кінофестивалі в Карлових Варах.

plemya_02

У Чехії «Плем’я» покажуть у позаконкурсній секції «Особливі події». Поряд з ним представляють свої роботи інші почесні гості фестивалю.

Фільм «Плем’я» придбали для прокату рекордна кількість країн. У 2015 році картину побачать в кінотеатрах США. У жовтні – в Данії. Мабуть, вперше український фільм з’явиться в прокаті Ісландії. Тобто, інтерес дуже великий.

plemya_03

Ця стрічка – абсолютний кінематографічний експеримент. Фільм розповідає драматичну історію, що розгорнулася в інтернаті для глухих. Усі персонажі спілкуються мовою жестів. У центрі – «глухоніма любов»: підліток Сергій закохується в дівчину Ганну, яка стала «наложницею» бандита з кримінального угруповання «Плем’я» (саме в спецінтернаті це «Плем’я» і орудує).

Стрічка здобула також гран-прі російського кінофестивалю «Зеркало» імені Андрія Тарковського та І місце у номінації «Ігрове кіно» Єреванського міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос».

Лілія Надвідна,
кореспондент газети

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте