Студентський гороскоп (17.06-30.06.2014)

Публікація від 16 червня 2014.

goroskop

Овен

Цей тиждень буде часомкардинальних змін. Не варто нічого планувати  все раптово зміниться. Гнучкий графік це єдина вимога до розкладу на тиждень.

Телець

Тиждень розпочнеться з невеликої депресії та нудьги. Тельці захочуть побути на самоті, щоб ніхто їх не чіпав і не турбував.

Близнюки

Вам ніколи буде думати про себе. Спершу всі Ваші думки будуть зайняті домашніми клопотами, а згодом – друзями та коханою людиною.

Рак

З початком тижня до вас прийдуть  хвилювання з приводу того, що відбувається у вашому житті. Найкраще просто сидіти і спостерігати, не приймати ніяких дій і рішень

Лев

Початок тижня принесе Вам сюрприз. Можлива далека поїздка. Візьміть з собою аптечку в дорогу, декілька цікавих книжок і незабудьте вимкнути телефон.

Діва

Незважаючи на перепади настрою, негараздів у вашому житті ближчими днями не передбачається.

Терези

Фінансові проблеми зіпсують трохинерви. Ваші витрати зростуть, при цьому вони будуть досить раптові і несподівані. Не варто намагатися заощадити – не вийде.

Скорпіон

Уліткув Скорпіонів буде достатньо терпіння, щоб довести до кінця розпочату колись справу. Не думайте, що вам важко. Думайте, що потім буде легко.

Стрілець

З навчанням у вас проблем немає, друзі та рідні вами теж задоволені. А ось особисте життя не складається. Спробуйте більше часу проводити з другою половинкою, а якщо її ще немає – то всі силиспрямуйте на її пошук. Літо – найкращий час для цього.

Козеріг

Добиватися успіху у всьому – ваш план на майбутній час. Сміливо беріться за будь-яку справу. Однак будьте обережні, чужа заздрість вас не омине.

Водолій

Навчання – це добре, але все добре колись закінчується. Дайте собі відпочити, адже літо для цього і створене.

Риби

Найближчими днями вам щаститиме в усіх, навіть найдрібніших справах. Перебуваючи на гребені хвилі удачі, остерігайтесь надмірного самомилування, щоб ненароком не опинитись на дні.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети