До змісту

«Олімпійські надії»

Публікація від 22 червня 2014.

olimpijski-nadiji_01

Спортивне свято відбулося завдяки Асоціації настільного тенісу Кам’янця-Подільського (С.П. Степанков), факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка (декан – М.С. Солопчук), кафедри спорту і спортивних ігор (О.П. Петров).

Висловлюємо подяку нашим спонсорам та партнерам: Магазинам «СОНЕЧКО», «МЕБЕЛЬЄР», «АПЕТИТ», «МАГІК +», закладам харчування «МАКСМАК» та «ChickenHUT», профкому студентів, аспірантів та докторантів  К-ПНУ імені Івана Огієнка та готелю «7 Днів».

За подіями слідкувала студія відеозапису Андрія Зайця «energ1xProduction» та фотограф змагань Юрій Горбач, за нагородження відповідав Андрій Ісаєв, а із преси завітали чарівні журналістки з газети «Ділове місто» Наталія Дробчук та Леся Косянчук.

olimpijski-nadiji_02

Хочемо відзначити роботу суддів, а особливо їхню наставницю суддю І категорії Євгенію Олександрівну Петрук.

А переможцями змагань стали:

Юнаки 03 і мол.:

І.Білобокий Олександр (Красилів);

ІІ. Ямчук Владислав (Білогір’я);

ІІІ. Татарчук Вадим (Красилів).

Дівчата 03 і мол.:

І. Нагребецька Діана (Красилів);

ІІ. Чернятинська Мар’яна (Красилів);

ІІІ. Малишевська Олена (Красилів).

Юнаки 00-02:

І. Михайлович Максим (Чернівці);

ІІ. Машталер Богдан (Красилів);

ІІІ. Чесноковський Віталій (К-П).

Дівчата 00-02:

І. Короп Аліна (Красилів).

Категорія Юнаки 97-99:

І. Шостацька Каріна (Красилів);

ІІ. Гаджула Олексій (Чернівці);

ІІІ. Щепанський Богдан (Красилів).

Дівчата 97-99:

І. Шостацька Каріна (Красилів);

ІІ. Хоменюк Руслана (Красилів).

Юнаки 94-96:

І. Чорний Іван (К-П);

ІІ. Гаджула Олексій (Чернівці);

ІІІ. Марценюк Анатолій (К-П).

Категорія жінки 20+:

І. Анастасія Стрихарчук (Хмельницький);

ІІ. Людмила Дунець (Хмельницький).

Категорія Чоловіки 20-39р.:

І. Олексій Рибка (Київ);

ІІ. Андрій Домбровський (К-П);

ІІІ. Олександр Алєксєєв (К-П).

Категорія чоловіки 40-59р.:

І. Валерій Гілетко (Київ);

ІІ. Олександр Мельничук (Могилів-Подільський);

ІІІ. Юрій Гара (Хмельницький).

Категорія ветерани 60+:

І. Валерій Гілетко (Київ);

ІІ. Віктор Лігун (Чернівці);

ІІІ. Ернст Родічев (К-П).

Категорія VIP-турнір:

І. Олексій Рибка (Київ);

ІІ. Олександр Алєксєєв (К-П);

ІІІ. Валерій Гілетко (Київ).

olimpijski-nadiji_03

olimpijski-nadiji_04

olimpijski-nadiji_05

Змагання пройшли вдало, на належному рівні та з гарними враженнями.Усім гравцям дякуємо за участь і зичимо спортивних успіхів!

Дмитро Бойко і Олександр Алєксєєв,

організатори змагань