«За тебе, кров моя»

Публікація від 27 червня 2014.

karna

На початку 2014 року альтернативний рок-гурт «Карна» повернувся на сцену з новим вокалістом. А від середи 25 червня кожен може послухати нову пісню гурту «За тебе, кров моя».

«Це маленька данина пошани тим, хто не побоявся, тим, хто не здався,тим, хто витягував і витягує нас із прірви ціною своїх життів, ціною сліз своїх родин та вічного болю їхніх сердець,тим, хто вірив і продовжує вірити в те, що добро, нарешті, переможе!». Тому так швидко пісня стала популярною. Вона  моментально розповсюдилася через Інтернет. Пісня драматична, дає зрозуміти ціну крові ,яка пролилась за кожного. У ній присутній дух боротьби за рідну землю, дух революції 2014 року. Пісня сповнена патріотизму. Адже всі повинні  боротись за краще життя своєї держави і пам’ятати «…де рвали долю нашу».

karna_02

Старий друг гурту «КАРНА», він же колишній бас-гітарист гурту «ФЛІТ», Михайло Копієвський, зробив відеонарізку на нову пісню. А Ярослав Зень створив картинку до нового творіння «Карни».

Христина Юхней, студентка І курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети