Студентський гороскоп на липень 2014 року

Публікація від 30 червня 2014.

goroskop

Овен

Літо – найкраща пора для самореалізації. Шукайте себе не тільки в майбутній професії, але й освоюйте та підкорюйте нові вершини. У майбутньому ви не пошкодуєте. Ну і не забувайте про відпочинок.

Телець

Майбутній навчальний рік обіцяє бути важким та насиченим перепонами. Отож, присвятіть літо відпочинку та накопичуйте сили, як верблюд.

Близнюки

Навіть, якщо більша половина літа пройшла невдало та розчарувала вас, не переживайте! Усе йде до того, щоб виправити ситуацію. Ви не встигнете озирнутися, як веселощі та пригоди доженуть вас. Головне, не поспішайте.

Рак

Якщо ви ще не зустріли свою другу половину – літо найкраще підійде для цього. То ж вмикайте свій «коханняшукач» та настроюйте на хвилі романтики. А якщо ваше кохання вже з вами – присвятіть увесь час для прогулянок разом та будуйте плани на майбутнє.

Лев

Літо – це відпочинок. А спорт – це активний відпочинок, особливо коли він стане звичним у вашому розпорядку дня. Якщо має зайві кошти в скарбничці – зірки радять витратити їх на спортивні тренажери або хоча б на скакалку та гантелі.

Діва

Відпочинок – це добре, але не забувайте про здоров’я. Фрукти та овочі – ваші найкращі друзі, їжа швидкого приготування, смажене та жирне – ваші вороги! Головне, не переплутайте.

Терези

Улітку вас постійно турбуватимуть побутові проблеми. Однак навчіться стримуватися та знаходити вихід із ситуації спокійно, без нервів. Пам’ятайте, що здорові нерви – запорука здорового організму!.

Скорпіон

Усе, що ви запланували на літо – неодмінно здійсниться. Більше того, принесе вам немаленьку копійку та ще більше задоволення. А ще, на жаль, проблем та стресів. Тому, в одну руку беріть валер’янку, а в другу – плани.

Стрілець

Липень – найкращий період для втілення найбожевільніших ідей у життя. Стрибніть з парашута, покатайтеся на слоні, підкоріть найвищу гору або ж дно моря. Загалом усе, чого побажає ваша фантазія та побоїться ваш здоровий глузд.

Козеріг

Підбираючи місце для відпочинку, керуйтесь не «екзотикою», а «класикою». Найкраще вам підійде тиждень в заміському будинку чи похід з коханою людиною десь на природу чи в гори.

Водолій

Середина літа принесе вам багато подорожей. Як ділових, так і суто заради відпочинку. Старайтеся не скупитися на гроші, адже позитивні емоції, які ви отримаєте – безцінні. Спробуйте себе в спорті. Це підкоригує ваше здоров’я та гарну фігуру.

Риби

Це літо ви, як і всі попередні дні року, присвятили роботі. Що ж, тепер сядьте на стілець, візьміть в руки ручку та папір і напишіть великими літерами слово «ВІДПОЧИНОК». Повісьте над робочим столом чи ліжком і читайте кожного разу, як вам захочеться попрацювати.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети