«Ars longa vita brevis» (Мистецтво вічне, життя коротке)

Публікація від 28 липня 2014.

galereya

У рамках фестивалю «Республіка 2014» стартуватиме новий проект «Народна галерея», суть якого полягає в організаціях виставок молодих митців у публічних місцях міста. З кожним роком «Республіка» все більше докладає зусиль,щоб зробити Камянець-Подільський культурним центром та залучає до цього молоде покоління. Цього року молоді художники,завдяки фесту, зможуть додати краси галереям та виставкам. Варто зауважити,що це чудова можливість заявити про себе як художника, отримати досвід, зрештою, насолодитись улюбленою справою . Тим паче,в нашому виші є студенти, які навчаються художньому мистецтву. Тож їм варто не баритись.Під час фестивалю діятиме спеціальний мистецький майданчик з мольбертами, пензлями, фарбами, на якому зможуть працювати всі митці.

У Радянській Україні був поширений такий художній метод, як соціалістичний реалізм. У наш час можна зустріти чимало творінь того часу. Проблема в тому, що населення звикло до такого стилю, але радянський режим давно минув, в моді тепер все європейське. Тож час і малювати, як у Європі і розвивати себе, заодно і тих, хто споглядатиме ваші творіння.

Бажаючим взяти участь у такому дійстві радимо звернутись до організатора фестивалю Андрія Зоїна та надати йому свої творчі доробки. А всім іншим – відвідати захід 31 серпня о 17 годині.

Христина Юхней, студентка І курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети