Студентський гороскоп на серпень 2014 року

Публікація від 31 липня 2014.

goroskop

Овен

Якщо у вас є незакінчені справи, то вставайте раніше! На їх вирішення у вас є кілька днів. Також спостерігається творчий підйом, тому не впустіть момент.

Телець

Плани, які у вас були на цей місяць, можуть раптово змінитися. Не переживайте, ви від цього тільки виграєте.

Близнюки

Не намагайтеся усерпні впливати на емоції, плани, вчинки близьких вам людей. Цей період для вас повинен пройти в максимальній пасивності!

Рак

У цьому місяці приділіть увагу та час своїм близьким та друзям! Їх лякає ваша байдужість та зайнятість іншими справами

Лев

Для Левів є дві новини: одна гарна, друга ще краща! У серпні можете ні про що не хвилюватися. У вас все добре! Але це ще не кінець… Зміни на краще тільки починаються! Отже, готуйтеся зустріти їх!

Діва

Дівам цей період не принесе нічого хорошого. Ваші сили закінчуються, стимулу для подальшої роботи немає. Але не здавайтеся! Під кінець серпня фортуна вам посміхнеться!

Терези

Терезам не рекомендується відпочинок! Вам потрібно багато зробити найближчим часом, тому запасайтеся енергією та силами!

Скорпіон

Обставини змушують вас діяти в швидкому режимі, що навряд чи вам до смаку. Чим швидший вас темп життя, тим більша вірогідність зазнати великих втрат та переживань.

Стрілець

Зберігайте спокій та йдіть за течією. Зараз немає сенсу протистояти чомусь чи комусь! Усе налагодиться з часом, на жаль від вас мало що залежить зараз.

Козеріг

Не варто боротися за чужі інтереси! У вас є своя думка, своя позиція, яку треба відстоювати! Це стосується навіть найменших дрібниць.

Водолій

У вас є багато ідей, які треба втілити в життя! Однак не поспішайте. Коли для цього буде час – зірки скажуть вам.

Риби

Риби знають чого хочуть! А отже і доб’ються максимального успіху у всіх своїх починаннях. Доля на вашому боці! Такого везіння в Риб не було вже давно! Користуйтеся, поки фортуна добра!

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети