До змісту

Українські кінематографісти розпочали зйомки повнометражного художнього фільму «Моя бабуся – Фанні Каплан»

fanni-kaplan_01

У стрічці режисера Олени Дем’яненко йдеться про маловідомі сторіки біографії відомої революціонерки, яка в 1918 році здійснила замах на Володимира Леніна.

«У справі Фані Каплан, розсекреченій КДБ у 1990-ті роки, відсутні десять сторінок, що свідчать про роман молодшого брата Леніна Дмитра Ульянова з колишньої каторжанкою Фані Каплан. Це сталося за рік до замаху на Леніна», – зазначили в Держкіно.

fanni-kaplan_02

У основі фільму – журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. У паризькому передмісті Сент-Женев’єв де Буа, в Російському домі доживає останні дні один старий, головна цінність якого – щоденник його бабусі Фанні Каплан. З цього щоденника київська журналістка Марина дізнається історію «сліпого» кохання Фанні Каплан до людини на ім’я Віктор Гарський.

Каплан зіграє українська актриса Катерина Молчанова, а Дмитра Ульянова – український кінорежисер Мирослав Слабошпицький, який на цьогорічному Каннському фестивалі успішно презентував свою дебютну повнометражну ігрову картину «Плем’я».

fanni-kaplan_03

Підготовчий період фільму кінематографісти провели в Санкт-Петербурзі та Криму, де в квітні цього року мали розпочатись зйомки. Однак, через анексію півострова Росією стрічку зніматимуть у Києві та Одесі.Вихід фільму в прокат запланований на осінь 2015 року.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте