До змісту

Хто такі хіпстери?

Публікація від 14 серпня 2014.

hipstery_01

Бути хіпстером – це модно. Але в цьому стилі також є своєрідні правила та обов’язкові елементи. Тож, яким має бути справжній представник цієї модної субкультури розглянемо детальніше.

hipstery_02

Термін «хіпстер» – з’явився ще в 40-х роках минулого століття в Нью-Йорку. Слово пішло від фрази «to be hip», що в перекладі означає «бути в темі». Цей напрям став популярним після Другої світової війни, тоді хіпстерами називали тих, хто слухав джаз і всіляко цікавився цим жанром у музиці. Проте, велика кількість нових субкультур, які виникли у 60-х роках, відтіснила цей стиль на деякий час. На початку 2000-х хіпстери знову нагадали про себе і доволі швидко здобули популярність.

hipstery_03

Насамперед, хіпстери повинні бути оригінальними, обізнаними в актуальних подіях щодо мистецтва і мати всі можливі новинки техніки. Також атрибутами справжнього хіпстера повинні бути такі речі: окуляри Ray Ban Wayfarer, блокнот Moleskine, фотоапарат LOMO, яскраві шарфи, капелюшки різної форми і кольору, та сумки з модними принтами.

hipstery_04

Щодо одягу, то вони надають перевагу поєднанню трендів сезону з вінтажними (старими) речами. Светер, а особливо з оригінальним зимовим візерунком у вигляді оленів чи сніжинок, та джинси – скінні (завужені до низу) – це ідальний образ для хіптерів, який вони доповнюють браслетами, шарфами та годинниками. Взуття має бути, перш за все, зручним і стильним. Зазвичай, це кеди Converse, черевики Dr.Marten’s або вінтажні туфлі.

hipstery_05

Хіпстери – це молодь віком від 16-ти до 25-ти років, які полюбляють брати активну участь у соціальних мережах, небайдужі до фотографій і книг. Переважно це освічені люди з кількома вищими освітами, які цікавляться останніми культурними подіями, відвідують всілякі виставки концептуального мистецтва і захоплюються арт-хаусним кіно. Хіпстери займаються виключно творчими професіями і постійно читають всі можливі літературні новинки.

Хіпстер – це ідеальний молодіжний представник сучасності. Цей стиль є відображенням нового світогляду, який впливає на зовнішній вигляд і робить його таким оригінальним.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети