Поговоримо про елегантність

Публікація від 17 серпня 2014.

elegantnist

Можна з упевненістю сказати, що майже всі жінки хочуть виглядати елегантно. Але тут ми можемо зіткнутися з декількома стереотипами. Деякі вважають, що бути елегантним – це не по кишені. Інші, що елегантність – це коли модно й багато. А треті, що елегантність – це одягтися в один колір, наприклад, в чорний. Навряд чи я зможу дати 100-відсоткові поради, як стати елегантним, проте хочу поділитися своєю думкою з цього питання.

Вважаю, що елегантність – це, перш за все, вміння подати себе. Причому, елегантний людина вміє себе подати у всьому – в манері представлятися, в спілкуванні, в умінні робити компліменти, підтримувати, в знаходженні в красивій позі у всіх обставинах. Елегантна жінка елегантна і у виборі автомобіля, інтер’єру, і навіть у виборі супутника життя і вихованні дітей.

elegantnist_02

Це вміння подати себе існує на рівні підсвідомого, такі якості неможливо створити штучно. Саме тому елегантна жінка завжди помітна незалежно від того, в що вона одягнена. Вона себе незалежна, злегка зарозуміла і гордовита, жести в неї плавні і граціозні. Важко собі уявити елегантну жінку з різкими рухами, знервовану і кричить на навколишніх. Елегантна жінка викликає захоплення, їй часто роблять компліменти. Однак, багато чоловіків побоюються таких жінок. Тільки дуже сильний чоловік може захотіти бачити поруч настільки дорогу жінку.

Хочу запропонувати декілька загальних рекомендацій, які можуть щось відкоригувати в роботі над собою на шляху до елегантності.

1. Більш виграшно міні спідниця буде виглядати з балетками.

2. Колір колгот повинен відповідати кольору взуття. Таке поєднання допомагає витягнути силует. Якщо ви хочете придбати світлі туфлі, то краще зупинитися на бежевій пастельній гамі, білі ж туфлі візуально подовжують стопу.

3. Не нехтуйте користуватися рукавичками. Особливо привабливо вони виглядають подовжені рукавички з рукавом ¾. Рукавички з тонкої шкіри, лайкри, замші надають закінченість образу. А ось рукавички з гіпюру, а також мереживні характерні для романтичного стилю.

4. Якщо ви – любителька мінімалізму, то щоб ваш образ не виглядав нудним, обігрувати його вкрапленнями з іншої кольорової гами.

5. Образ елегантної жінки повинен бути продуманим до дрібниць. Не дозволяйте собі надіти сережки, кільце, шийну хустку тільки тому, що вони вам сподобалися. Все має бути погоджено за кольором, формою і малюнку.

6. Важливо звертати увагу на свого чоловіка. Пара буде виглядати гармонійно і злагоджено, якщо ви обоє витримуєте стиль, кольори ваших костюмів перегукуються. З елегантної жінкою поруч може бути тільки елегантний чоловік.

7. Незалежно від фігури і статури можна бути елегантною. Однак, елегантна жінка завжди намагається тримати себе в формі. Час і гроші тут не відмовка. Для ранкової пробіжки не потрібні гроші, а встати від сну можна і раніше. Під час пробіжки у вас з’являється можливість налаштувати себе і нагадати собі, що ви – елегантна, приваблива і чарівна.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети