З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Від адміністрації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і від мене особисто прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!

Цю знаменну дату Україна сьогодні відзначає в непростих умовах, що стали продовженням тисячолітньої боротьби нашого народу за право мати свою державу. Впевнений, що демократичні прагнення приведуть нас до подолання історичних викликів, які постали сьогодні перед Українським народом: ми відстоїмо цілісність суверенної Української держави, а реалізація необхідних реформ дасть змогу Україні посісти гідне місце в сім’ї демократичних націй.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, нових злетів і досягнень заради процвітання незалежної України!

З повагою, ректор
Кам’янець-Подільського