М’яч Дредбол: «Надзвичайне місце в Україні, куди можна везти людей, аби їх здивувати – це Кам’янець-Подільський і Respublica»

Публікація від 25 серпня 2014.

dradball_01

Якщо ви читаєте це інтерв’ю ,то вам неабияк пощастило. А я щаслива з того, що мені випала нагода познайомити вас, нехай і віртуально, з мегакрутим ведучим Ігорем Панчуком. Так-так, це той самий позитивний, дредастий, енергійний Мяч Дредбол. Він поділився своїми думками про фест «Республіка», який невдовзі відбудеться у нашому місті.

–  Чи змінила «Республіка» Ваше життя?

– Цікаве питання. Напевно, змінила і в кращу сторону. Перший в моєму житті фестиваль, який об’єднав творчість і музику. При чому, найкращий для мене варіант мистецтва – графіті. Тим паче, ніде в Україні ніхто не дозволяє розмальовувати стіни будинків, адже за це одразу світить або штраф, або стаття кримінального кодексу. На «Республіці» на кілька днів це правило скасовують. Тим паче музична частина проходить у Старій фортеці, або поруч із нею – це круто, такий собі симбіоз середньовічного і сучасного. Тому тепер я знаю ще одне надзвичайне місце в Україні, куди можна везти людей, аби їх здивувати – це Кам’янець-Подільський і «Respublica».

– Що найбільше запам’яталось з усіх проведених «Республік»?

– Оу, та загалом є з кожної гарні спогади. Перші відзначалися сварками з музикантами і дурницями які вони робили. Запам’яталися дзвінки на мій телефон, коли я на сцені – це відео багато хто бачив. Зміна дислокації сцени і угорска польова кухня. І музика, музика, музика – я для себе багато гуртів відкрив нових, ну і, звичайно, завів безмежну кількість друзів.

– Як Вам вдається знаходити спільну мову з публікою?

– Не знаю, це все вже відбувається по факту. Можливо, це завдяки професіоналізму. Все залежить також від кількості людей і енергетики між ними.

dradball_02

– Чого очікуєте від «Республіки-2014»?

– Ще більше різнопланової публіки, гарного звуку, хороших виступів улюблених гуртів, драйву і яскравих емоцій. А потім здоровенних художніх робіт на будинках.

– Що найбільше подобається в Кам’янці-Подільському?

– Історична архітектура, компактність і багато туристів, а на «Республіці» – чимало крутих фестивальників і симпатичних фестиваль ниць.

– Якою ви бачите «Республіку», наприклад, через 20 років?

– Крута сцена, або взагалі окремий майданчик, який вміщає тисячі глядачів, або ще краще спеціально збудований замково-концертний комплекс з усіма зручностями. Кам’янець-Подільський увесь розмальований і є одним з найяскравіших міст України. На сцені виступають світові зірки, а наші українські на рівні з ними. Всі заробляють музикою, вирує атмосфера творчості і щастя, ніякої війни і ніякого Х***ла!

– Що побажаєте нашим читачам?

– Не лінуватися і правильно розплановувати своє літо, адже моря і океани нікуди не зникнуть, а от фестивалі інколи припиняють своє існування і закінчуються. А Україна зараз вийшла на той рівень, коли на фестах можна побачити якість і старання організаторів. Тому не лінуйтеся, збирайте гроші, адже якість завжди коштує грошей – і вперед підтримувати літні традиції, а це фестивальний рух рідної неньки України! Драйву та шикарної музики!

Розмовляла Христина Юхней, студентка І курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність «Журналістика»), кореспондент газети