Ентузіазм від кулі не захистить!

Публікація від 30 серпня 2014.

volontery

Кожного дня сотні, ба навіть тисячі українських військових захищають схід нашої держави від терористів. Проспонсовані заходом українські військові протистоять «стихійно сформованому ополченню Донбасу». Наші бійці без сумніву і страху відбивають атаки терористів, при цьому потерпаючи від тотальної нестачі припасів, води та найголовнішого – амуніції. І це при тому, що на початку АТО кожен громадянин жертвував кошти на бронежилети, каски, зброю та ін.

Виникає питання – куди поділися всі ці гроші? Чому наші бійці йдуть в бій з обмундированими до зубів терористами, як в роки Другої Світової війни радянські воєнні на німецьких загарбників – з палками на танки? Чому хоробрі чоловічі серця, які захищають Україну не захищені від кулі? Ентузіазм їй не може протистояти. Зупинити кулю може лише кевлар, сталь та броня. Але ці проблеми не стосуються можновладців, які спокійно переживають час війни в своїх затишних кабінетах. Життям бійців переймаються лише волонтери. Якщо бути об’єктивними, то лише на них і тримається вся інфраструктура, яка забезпечує військових продуктами харчування, зброєю, амуніцією та медикаментами. Особливо складна ситуація з останнім. У той час, яка армії усіх країн світу забезпечені сучасними кровоспинними та знеболюючими засобами, в аптечках українських бійців відсутні банальні пластири, бинти та спирт. І як після цього захищати країну? Як протистояти такому підступному ворогу? Відповідь проста – треба продовжувати те, що почалося на майдані. Боротьба за Україну лише починається, але не ентузіазмом, а реальними діями.

Олена Митрофанюк, студентка ІІ курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети