До змісту

Майкл Щур – Роман Вінтонів

Публікація від 30 серпня 2014.

shur_01

Усього за трохи більше, ніж рік, вигаданий персонаж Майкл Щур, ведучий програм «Але є одне але», «Вйо до трону» та «Чим живеш, Україно», став одним з найпопулярніших українських журналістів. Натомість ім’я Романа Вінтоніва, який є справжнім автором та ведучим цих програм, залишається в тіні свого комічного альтер-его. Свій творчий метод Роман називає «дурналістикою» і «хулналістикою».shur_02

Роман Вінтонів працював на різних телеканалах і в різних амплуа. Глядач пам’ятає його серйозні репортажі на К1 та «Інтері», пам’ятає й тролінг у костюмі зайця для «Сніданку з “1+1”». Але найбільшу популярність Романові приніс саме образ Майкла Щура – кореспондента телеканалу канадської діаспори, який ставив українським політикам наївні прямі запитання. Уже кілька місяців Майкл Щур веде власне онлайн-телешоу «Але є одне але» на сайті ukrlife.tv.

shur_03

Говорити про манеру та талант цього журналіста можна дуже довго, але все ж краще переглянути його програми і тоді ви зрозумієте, чому Майкл Щур сьогодні такий популярний.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети