До змісту

Fight for Ukraine / Борись за Україну

zajec_01

Щодня впродовж місяця доводилося по телебаченню бачити рекламу про новий конкурс короткого метру від телеканалу 1+1. «Ось наш кам’янчанин Андрій Заєць точно відзняв би класну річ – і обов’язково переміг…» – щоразу ловила себе на думці.

І ось зовсім нещодавно стало відомо, що короткометражний фільм “Борись за Україну” відібрали на конкурс під назвою «THE NEXT BIG THING-2014». Його автором є випускник нашого університету, молодий режисер Андрій Заєць. “Це драматичний короткометражний фільм про страшні події в Україні, які зараз відбуваються і те, що ніколи не потрібно здаватися, потрібно об’єднуватися, боротися, вчитися, любити, не здаватися. Тільки разом ми зможемо перемогти. Україна єдина!”, – коментує свій творчий задум Андрій.

zajec_02

У головних ролях знялися Ілона Антонюк та Максим Коваль. Короткометражка пройшла в номінацію «Мир в Україні». Нагадуємо, що «THE NEXT BIG THING-2014» – це справжній фестиваль короткого метру. Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, тема цьогорічного конкурсу була непростою. Тисячі наших співвітчизників щохвилини думають про долю своєї держави, віддають своє життя в зоні АТО. Вони – активні борці за наше майбутнє, адже мир – це найбільша спільна цінність. До складу журі конкурсу ввійшли представники «1+1 Продакшн», відомі медійники Олександр Ткаченко, Вікторія Лезіна-Масляна, Олег Боднарчук, генеральний продюсер «Просто Раді.О» Андрій Шабанов, український кінорежисер Михайло Іллєнко та маркетолог Андрій Федорів.

zajec_03

З 1 жовтня розпочнеться голосування. Слідкуйте за новинами – підтримуйте справжнє патріотичне відео від Андрія Зайця, залишивши свій лайк на сайті проекту (http://media.1plus1.ua/pitching/contest/30/).

Ольга Комарова,
гол. редактор газети

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте