Студентський гороскоп (17.09-30.09.2014)

Публікація від 16 вересня 2014.

goroskop

Овен

Цей період буде часом кардинальних змін. Гнучкий графік — це єдина вимога до розкладу на тиждень.

Телець

Вам ніколи буде думати про себе. Спершу всі ваші думки будуть зайняті домашніми клопотами, а згодом – друзями та коханою людиною.

Близнюки

Настав час великих перемін. Не бійтеся кардинально змінювати своє життя.

Рак

З початком тижня до вас прийдуть хвилювання з приводу того, що відбувається у вашому житті.

Лев

Можлива далека поїздка. Емоції розфарбують ваше життя на довгий час.

Діва

Незважаючи на перепади настрою, не сваріться зі своїми рідними.

Терези

Ваші витрати зростуть, при цьому вони будуть досить раптові і несподівані. Спробуйте заощадити.

Скорпіон

Найближчим часом очікуйте багато клопотів.Не думайте, що вам важко. Думайте, що потім буде легко.

Стрілець

Добиватися успіху у всьому – ваш план на майбутній час. Сміливо беріться за будь-яку справу. Будьте обережні, чужа заздрість вас не омине.

Козеріг

Не зупиняйтеся перед перешкодами. Пам`ятайте, що ви – боєць.

Водолій

Дайте собі відпочити, адже ви і так ввесь час невтомно працювали. Вам необхідна маленька пауза.

Риби

Найближчими днями вам щаститиме в усіх, навіть найдрібніших справах. Міцно тримайте свою фортуну, адже вона – дівчина з характером.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІIІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети