Студенти представили туристичний бізнес-проект

Публікація від 26 вересня 2014.

turyzm_01

26 вересня 2014 року відбулось урочисте зібрання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні. Захід проходив у готелі «Клеопатра». Програма включала в себе:

• привітання міського голови М. Сімашкевича;
  • презентація «Здобутки туристичної галузі у 2014 році»;
  • привітання та нагородження грамотами голови Хмельницької ОДА Л. Пруса, міського голови М. Сімашкевича, народного депутата України В. Мельниченка;
  • презентація проекту «Почесний представник Кам’янця-Подільського туристичного»;
  • презентація освітньо-культурного проекту «У нас друзі на всій планеті» з циклу «Маршрутами літнього відпочинку»;
  • відеоряд «Фестивалі Кам’янця у 2014 році»;
  • представлення бізнес-проекту студентами економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

turyzm_02

turyzm_04

turyzm_03

turyzm_06

До уваги гостей студенти представили туристичний бізнес-проект «Кам’янець у мініатюрі», котрий було б доцільно втілити в нашому місті. Молодь власними силами здійснила економічні розрахунки проекту, обґрунтували його доцільність із туристичної точки зору та виготовили кілька макетів історико-архітектурних пам’яток майбутнього мініатюрного містечка. Ідея їх проекту сподобалась Департаменту гуманітарної політики та міському голові, котрий відзначив усіх учасників проекту почесними грамотами.

turyzm_07

turyzm_08

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії