Студентський гороскоп (01.10-16.10.2014)

Публікація від 30 вересня 2014.

goroskop

Овен

Навчання вже починає набридати. Не дивно, що Вас відвідують думки прогуляти пари або поспати зранку довше. Женіть їх геть і старанно вчіться, щоб потім не довелося плакати.

Телець

Сумно на парах? А що поробиш? Ви ж не в циркове поступили. Почніться ставитись до навчання не як до покарання, а як до важливої складової майбутнього. А після пар можна сходити в кіно чи погуляти по місту.

Близнюки

«Встати зранку. Відкрити вікно. Посміхнутися чудовому дню. Одягнутися в кольорове вбрання. Поділитися бадьорим та позитивним настроєм з іншими». Повторюйте кожного дня.

Рак

Ваші справи стрімко йдуть вгору. Це стосується як навчання, так і особистого життя. Не хвилюйтеся, Вам ще довго буде таланити .

Лев

Музика – важлива складова життя будь-якого студента. Ви з нею прокидаєтеся, старанно слухаєте «веселі» лекції, йдете в магазин чи додому та засинаєте. Але на майбутні декілька місяців поруч із музикою має бути навчання.

Діва

З навчанням у Вас все добре. Час попіклуватися про своє особисте життя. Проводьте більше часу з коханою людиною. А якщо її немає – спрямуйте всі сили на пошуки.

Терези

Будь ти першокурсником чи «старожилом» університету, над тобою є вища сила – деканат. І ти його без сумніву боїшся. Отже, щоб не довелося в кінці року приносити «жертву» – не гнівай його.

Скорпіон

Вам здається, що день проходить занадто швидко? Ви нічого не встигаєте, як не стараєтеся? А Ви намагалися закрити вкладку «ВКонтакті»? Прислухайтеся, зірки поганого не радять.

Стрілець

Ну як Вам початок року? Ой, і не кажіть… Стільки всього звалилося на Вас. Тут у пригоді стане допомога друзів, але… Як кажуть, спасіння потопаючого – справа рук самого потопаючого. Вчіться плавати, бо буде біда.

Козеріг

Хоч погода за вікном радує, про імунітет забувати не варто. Чай з лимоном, фрукти на сніданок та ранкова зарядка – запорука здоров’я.

Водолій

Ви – людина-щоденник і день Ваш розписаний до хвилини. Плани – це, звичайно, добре. Але ж порушувати правила так солодко та цікаво. Здивуйте всіх та в першу чергу себе – попливіть проти течії.

Риби

Тільки вересень, а Ви вже по вуха в роботі і стомлені. Візьміть тайм-аут та злітайте в теплі краї на вихідні. Або завітайте в село до бабусі. Це допоможе Вам остаточно не впасти духом.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІIІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети