Студентський гороскоп (17.10-31.10.2014)

Публікація від 16 жовтня 2014.

goroskop

Овен

Bad Day, студенте. Тобі не щастить так часто, що починаєш переживати за своє життя. Спробуй протягом тижня робити хороші справи, щоб почистити карму (наприклад, старанно готуватися на практичні заняття чи допомогти одногрупнику).

Телець

Якщо Ви чекаєте на диво, то зірки радять купити йогурт. Більше ніяких чудес у Вашому житті не спостерігається. Піднімайте важливий орган від стільця та беріть ситуацію в свої руки. Тільки старанна праця та наполегливість – запорука дива.

Близнюки

Осінь – конфліктний період для Вас. Старайтеся уникати суперечок із викладачами та одногрупниками. Фортуна буде не на Вашому боці. А ось у коханні Вам пощастить, як ні одному іншому знаку. Зірки тримають баланс.

Рак

Нарешті Ви маєте можливість поповнити свою скарбничку кругленькою сумою. Це буде початком Вашого матеріального зросту. Головне, витрачайте зароблені гроші з розумом, бо зірки не люблять марнотратів.

Лев

Від початку навчального року і до кінця фортуна подарує Вам можливість отримати користь від будь-якої роботи. Також обіцяють кардинальні зміни в особистому житті. Звичайно, позитивні.

Діва

Ви гарно справляєтеся з навчанням. У Вас багато вільного часу. Витратьте його з користю для себе та суспільства. Можливо, займіться волонтерською роботою чи спробуйте себе в новій діяльності.

Терези

Зверніть увагу на свої слабкі сторони – здоров’я та навчання. Спробуйте більше часу приділяти заняттям та прогулянкам на свіжому повітрі. Можна піти в парк та почитати книжку. Тим самим уб’єте двох зайців одночасно.

Скорпіон

Спорт – це фізичне навчання, не забувайте про це. Тренувати мозок – це добре, тренувати м’язи – це корисно. Не обов’язково ходити в спортивний зал чи купувати дорогі тренажери. Зранку зробіть зарядку, розімніться під час підготовки до практичних – результат Вас порадує.

Стрілець

Ви адекватно сприймаєте критику, однак рідко дослухаєтеся до неї. Цього місяця варто звернути особливу увагу на батьківські поради. І менше слухати друзів.

Козеріг

Зірки дають Вам можливість перетворити хобі в професію, яка приноситиме прибуток. Але пам’ятайте, не в грошах щастя.

Водолій

У Вас, як зажди, Наполеонівські плани і всього-на-всього 24 години, щоб втілити їх у життя. Полегшіть собі роботу – перекладіть навантаження на близьких. Вони Вам точно не відмовлять.

Риби

У другій половині місяця можливі непередбачувані великі витрати. Не переживайте, Ви дуже швидко їх компенсуєте. А ще зірки обіцяють Вам нову роботу чи захоплення, яке приносити радість та гроші.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІIІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети