Брейн-ринг на Кубок ректора

Публікація від 28 жовтня 2014.

brejn_ryng_01

У актовій залі К-ПНУ імені Івана Огієнка 28 жовтня відбувся брейн-ринг. У заході взяли участь найкращі «мізки» університету. І, як виявилось, у нас їх чимало. Адже було десять команд. По черзі змагалося по дві команди. Ведучий та організатор Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, перед початком гри розповів правила змагань. Обом командам задавали питання. На роздуми було 50 секунд. Хто швидше натиснув кнопку, той і давав відповідь. Якщо відповідь була невірною, то можливість відповісти мала інша команда.

brejn_ryng_02

brejn_ryng_03

Долучатися до гри могли охочі з залу, які були дуже активними. Питання були різноманітними по тематиці, більшість з них спрямована на логіку. У цьому і полягала цікавість гри. А ті, хто думають, що це гра для «ботанів» та зануд глибоко помиляються, адже гра захоплююча і весела. Продовження гри відбудеться наступного вівторка. З нетерпінням чекаємо нових запитань.

brejn_ryng_04

Христина Юхней, студентка
ІІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),