«Літературний міст» між двома подільськими вишами

28 жовтня у стінах книгозбірні ПДАТУ відбулося засідання літературного клубу «Ліра». Усі присутні радо вітали Поліну Львівну Шулик, кандидата філологічних наук, професора кафедри германських мов і зарубіжної літератури факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Студенти-аграрії з цікавістю прослухали огляд творчості зарубіжних письменників з нагоди ювілейних дат від дня їх народження: Оскара Уайльда (160 років), Вольтера (320 років), М. Лермонтова (200 років).

Після спілкування з молоддю Поліна Львівна в розмові з працівниками книгозбірні підкреслила важливість започаткованого заходу і від імені викладачів кафедри германських мов і зарубіжної літератури підтримала ідею подальшої співпраці, запропоновану організатором зустрічі – бібліотекарем абонементу художньої літератури наукової бібліотеки ПДАТУ Валентиною Федорівною Уманець.

Володимир Кшевецький, керівник відділу
наукової роботи і міжнародних зв’язків