В університеті відзначили 70-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Вічна пам’ять тим,

хто не дожив до сьогоднішнього дня,
хто загинув за визволення Батьківщини…

28 жовтня 2014 року з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників академічна громада університету взяла активну участь у мітингу-реквіємі. Під  час мітингу до пам’ятників воїнам-визволителям та до братських могил було покладено вінки і квіти.  Студенти-волонтери вручили колишнім ветеранам-викладачам університету вітальні листівки.

Варто зазначити, що студенти та викладачі нашої alma mater активно долучилися і до загальноміських заходів з відзначення річниці визволення нашої Батьківщини. Золоті голоси університету Олеся Гнатенко, Марина Волощук (факультет іноземної філології), Альона Маленкова, Артем Блазій (факультет української філології та журналістики), Василь Маленков  (факультет фізичної культури) та інші взяли участь у концерті, присвяченому 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників,  який відбулася в Сквері Танкістів.

Тетяна Левицька, директор
студентського клубу.