Вечір-портрет до ювілею провідного бібліографа

Публікація від 29 жовтня 2014.

parhomenko_01

29 жовтня в читальному залі №2 наукової бібліотеки відбувся урочистий вечір-портрет Валентини Пархоменко – провідного бібліотекаря, бібліографа та дослідниці нашого вишу.parhomenko_02

Усе своє життя пані Валентина присвятила книзі, віддала їй всю свою наснагу та душу. У невеликому приміщенні читального залу зібралося дуже багато людей, які прийшли подякувати ювілярці.

На вечір були запрошені члени сім’ї Валентини Пархоменко, викладачі університету, працівники бібліотеки, студенти.

parhomenko_03

Вступне слово виголосив доктор історичних наук професор, директор наукової бібліотеки університету В.С. Прокопчук. Він високо оцінив професійний внесок Валентини Михайлівни у розвитку бібліотеки університету.

До привітань долучився доктор історичних наук, професор О.М. Завальнюк. Він поділився теплими спогадами, які пов`язані з провідним бібліографом.

parhomenko_04

Також Валентину Михайлівну привітали голова профкому працівників Л.В. Третяк і голова профкому САД М.В.Моштак.

parhomenko_05
Далі ведучі запропонували присутнім переглянути слайди «Книги життя В.М. Пархоменко в світлинах і спогадах». Гарною традицією бібліотеки нашого вишу є вшанування всіх поколінь бібліотекарів, які присвятили своє життя книзі.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.