Форс-мажор. Без цього життя не можливе

Публікація від 30 жовтня 2014.

fors_major_01

Кожен із нас знає, що таке форс-мажорні обставини. Принаймні, багато людей із цим зустрічалися. Це не з приємних речей, але що вже вдієш, так хоч веселіше жити. В Інтернеті є багато відео доказів того, як невдало й у той час кумедно складаються обставини. Падіння на вулиці – це лише квіточки, а ось що буває за лаштунками сцени або вдома перед важливим іспитом – це вже інша справа.fors_major_02

Через хвилювання в артистів досить часто стаються казуси на сцені, а інколи і серйозні проблеми. Цими історіями я з вами поділюсь. Ні для кого не секрет, як балерини позбавляються конкуренток. Є досить криваві та страшні розправи, а є й досить веселі.

Під час виступу балерина вирішила «підставити палки в колеса» своїй суперниці. До цього вона підійшла досить старанно, вирішила дмухнути перцем тій в обличчя. На сцені все склалося не на користь тієї дівчини, що це затіяла. Коли вона дмухнула на суперницю, то не розрахувала те, що перед сценою стояли вентилятори, таким чином перець полетів в обличчя затійниці та дівчина чхнула. Хотіла підставити іншу, а підставила себе.

Інколи бувають ситуації перед виступом, які не на жарт лякають артистів. Одного разу була на концерті. Вийшли дівчата танцювати. Було дуже гарно. Але в однієї відірвалась бретелька на сукні. Цього майже ніхто не помітив, але дівчина весь танець протанцювала, підтримуючи ту прокляту бретельку. Коли я зайшла за куліси, то побачила, що дівчина плаче. Напевно в неї це було вперше. Деякі артисти регулярно допускають помилки і цим потішають людей у залі.
Звісно незручні і соромні ситуації бувають і в повсякденному житті.

Наступний випадок стався в США в штаті Мічиган. Злодій забіг о п’ятій ранку в кафе швидкого харчування та, діставши зброю, наказав касиру віддати всю виручку. На що касир відповів, що каса не відкриється, поки клієнт нічого не замовить. Крадій замовив кільця цибулі, але касир сказав, що кільця подаються лише до сніданку. Засмучений злодій пішов із кафе, так і не здійснивши крадіжку.

У Нью-Йорку також був кумедний випадок. Злодій вихопив сумочку в дівчини, яка виходила з магазину. Вона одразу ж подзвонила в поліцію і його затримали майже одразу. Коли хлопця привели назад у магазин, щоб його впізнала потерпіла, то він сказав: «так, я впізнав цю дівчину, це в неї я вихопив сумочку». Поліція тоді щиро повеселилася.

fors_major_03

Друзі, помічайте певні кумедні дрібнички у вашому житті. Нехай вони зроблять ваші будні веселішими.

Юлія Аліменко, студентка ІІІ курсу факультету
української філології та журналістики,