Студентський гороскоп (01.11.-16.11.2014)

Публікація від 31 жовтня 2014.

goroskop

Овен

Половина навчального семестру позаду. Поки ваші справи йдуть стабільно добре. Однак, не варто розслаблятися. Фініш не за горами, отже треба викладатись по максимуму. Зірки вам допоможуть не помилитися.

Телець

Ваш почерк та власна система скорочення більше схожі на китайський «шифр по захопленню світу», а це означає, що конспекти нічим вам не допоможуть при підготовці та відповіді на семінарських заняттях. Тому робіть ставку на практичний матеріал.

Близнюки

Велика кількість зошитів, підручники, роздруківки – це не про Близнюків. У вас один зошит на всі дисципліни. Та це не завадить вам отримувати хороші оцінки. Викладачі цінують кмітливих та сміливих студентів.

Рак

Ви старанно відповідаєте на заняттях, легко пишете реферати, курсові роботи. Вражаєте викладачів поєднанням в собі простоти та надзвичайного розуму. Тож зірки готові виконувати ваші бажання протягом наступного тижня. Тільки думайте про наслідки дій.

Лев

Погода не балує теплом, а ваш імунітет – вразливий до холоду. Старайтеся пити більше гарячого чаю чи кави, а протягом дня підкріпляйтеся фруктами. Зірки не радять жартувати зі здоров’ям.

Діва

Ви здали сесію на п’ятірки, вас обрали найкращим студентом факультету, а ваші роботи визнали найкращими в межах університету. А потім… ви прокинулися. Але пам’ятайте: будь-який сон стане реальністю, якщо захотіти та докласти максимум зусиль. Зараз зірки на вашому боці.

Терези

Навчання для вас важливе, однак друзі та кохання легко можуть посунути його на другу сходинку. Прогулюючи черговий раз пари, не забувайте про наслідки, які чекатимуть вас за поворотом.

Скорпіон

Ваш час – ваша слабкість. Як би ви не старалися, ви не вмієте компактно розподілити вільний час на важливі справи. Тут на допомогу приходять зірки. Додати кілька годин в добу вони не обіцяють, однак приємні сюрпризи вам гарантовано.

Стрілець

Почути від вас «я не знаю» – рідкість. Стрільці здатні говорити доволі успішно про все на світі, навіть якщо самі не розуміють сказаного. Така риса характеру допомогла вам стати лідером у групі та допоможе здати сесію.

Козеріг

Ви як завжди з усім справляєтесь бездоганно. І хоч вчитися залишилося недовго, візьміть «відпустку». Замість вечора за книжками та комп’ютером, проведіть його в кіно з друзями чи гуляючи парком з навушниками у вухах. Така розрядка додасть вам сил боротися з важкими практичними та модульними.

Водолій

Ви ходите на пари або з важким, набитим книгами рюкзаком, або ж з одним зошитом. Ви або досконало знаєте матеріал, або ж не знаєте абсолютно нічого. Та в одному ці крайнощі життя безсилі: ви улюбленці зірок і вони дарують вам безлімітне везіння протягом наступного тижня.

Риби

Ви – найсильніший знак зодіаку. Коли інші здаються під тиском проблем та невдач, ви стискаєте зуби та йдете вперед. Ваші старання будуть нагороджені: зірки обіцяють найближчим часом позбавити вас усього поганого, що псує життя. Це стосується як ситуацій, так і людей.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІIІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети