Резиденція Святого Миколая в Кам`янці

Місто вже полонили святкові вогні, у Старому місті споруджують новорічну ялинку. Усі купують подарунки для рідних та складають меню до святкового столу. Навіть у найважчі хвилини хочеться трохи свята, нехай не такого пафосного, як завжди, але все ж свята.

Та, як завжди, найбільше чекають на свята та подарунки діти. Вони вже написали листи до Святого Миколая і стараються хоча б в останні дні бути зразковими та чемними.

Цього року на дітей Кам`янця-Подільського чекав особливий подарунок. У готелі «Рейкарц» з 13 грудня почала працювати резиденція Святого Миколая. На відкриття резиденції прийшло більше сотні дітей та дорослих. У невеликому приміщенні ніде було пройти навіть Домовичку, який з іншими казковими героями розважали дітей.

Та весело було не тільки дітям. Дорослі теж отримували задоволення від дійства і підтанцьовували в такт.

Резиденція Святого Миколая працюватиме щодня. У подальшій програмі будуть майстер класи, святкове караоке та цікаві конкурси.

Відвідайте резиденцію Святого Миколая і подаруйте свято собі та своїм дітям. Адже теплих емоцій та подарунків вистачить на всіх.

Лілія Надвідна, кореспондент газети