Олександр Завальнюк отримав премію імені П.В. Клименка

До Дня працівника архівних установ (24 грудня)  доктору історичних наук, професору кафедри історії України Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександру Завальнюку за вагомий внесок в дослідження архівознавства, історії та джерелознавства Поділля вручили премію імені П.В. Клименка.

Рада, яка складається відомих істориків та краєзнавців регіону, одноголосно вирішила присудити першу премію Олександру Михайловичу Завальнюку, який активно співпрацює з Держархівом області і бере участь у підготовці та видавництві нових видань.

У науковому доробку професора понад 300 праць, присвячених українській культурно-освітній сфері та її діячам, які дістали високу оцінку науковому, громадському і експертному середовищі.