«Лий, зливо, лий»

Публікація від 27 грудня 2014.

zlyva

Співачка Джамала та її колеги Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров презентували пісню, присвячену річниці ЄвроМайдану.
Композиція «Злива» стала своєрідним саундтреком до медіапроекту про події, які змінили Україну.Авторами пісні стали лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк та лідер «Pianoбой» Дмитро Шуров. До запису композиції долучилася й співачка Джамала.

Відео для композиції було підібрано з хроніки подій Євромайдану – з листопаду 2013-го року по лютий 2014-го. Штурм Майдану беркутом, тисячі вогнів під час концерту “Океану Ельзи” 14 грудня, зіткнення на вулиці Грушевського, розстріл Небесної сотні на вулиці Інститутській – все це використано в ролику.

Кадр з кліпу на пісню "Злива"

Кадр з кліпу на пісню “Злива”

Композиція вийшла дуже чуттєва та мелодійна. Усі кадри кліпу справжні, ніякої режисерської зйомку, роботи гримерів і дизайнерів. Це ті кадри-моменти, які пережила наша країна упродовж 2013-2014 рр. Штурм Майдану «Беркутом», тисячі вогнів під час концерту «Океану Ельзи» 14 грудня, зіткнення на вулиці Грушевського, розстріл Небесної сотні на вулиці Інститутській – все це використано в ролику.

При перегляді на очі виступають сльози. Не сентиментальні, не сльози розчулення, а сльози пам`яті.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети