Студентський гороскоп на лютий 2015 року

Публікація від 1 лютого 2015.

goroskop

Овен

Не дозволяйте святам зробити Вас лінивими, адже потім так важко буде повернутися до звичайного ритму життя.

Телець

Очікуйте на приємну подорож або вихідні, які будуть присвячені тільки Вам. Не нервуйтеся через дрібниці.

Близнюки

Вірте в свої сили. Зірки ставляться до Вас прихильно, тому будь-яка справа буде успішною.

Рак

Саме час зосередитися на роботі. Не забувайте, що для досягнення своїх цілей треба прикласти максимум зусиль.

Лев

Зима допоможе Вам розібратися в собі. Не забувайте про своїх близьких, адже вони теж потребують підтримки.

Діва

Будьте ввічливими з оточуючими і не забувайте про принцип бумерангу – все до нас повернеться.

Терези

Удача не покине Вашої оселі ще довгий час, тож не бійтеся і ризикуйте. Ваші починання будуть вдалими.

Скорпіон

Проведіть із своєю половинкою романтичний вечір. Ще не зустріли кохання? Можете вирушати на пошуки, зірки цьому сприятимуть.

Стрілець

Пам`ятайте, що Ви сильні і самодостатні. Якщо є проблеми, то вирішуйте їх терміново.

Козеріг

Усе навколо вибило Вас із сил, але Ви нарешті зрозумієте, що час змінити обстановку, додати яскравих фарб у буденні справи і все налагодиться.

Водолій

Ваш творчий потенціал стане у пригоді, якщо направите креатив у правильне русло – всі проблеми як водою змиє.

Риби

Не забувайте про свою курсову (дипломну). Науковий керівник чекає Ваших блискучих ідей.

Підготувала Лілія Нурадінова,
студентка ІIІ курсу факультету української філології
та журналістики (спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети