Школа продовжує свою діяльність

Школа юного журналіста та редактора й надалі продовжує співпрацю з творчою молоддю. Як і було анонсовано в соціальних мережах, зокрема й на сторінці спільноти школи «в контакті», 17 березня 2015 р. розпочалися заняття для учнів міста, які є дописувачами власних шкільних газет.

Спершу було окреслено напрямки роботи під час канікулярного періоду з урахуванням інтересів учнів. З’ясувалося, що неодноразово у школярів виникали труднощі під час написання есе на олімпіадах та інших конкурсах. Відтак завідувач кафедри професор О. С. Волковинський розповів про особливості жанру. Учні більше дізналися про ознаки есе, побудову, правила написання. Упродовж перших занять школярі також детальніше познайомилися з версткою газети, її різновидами, дізналися, які комп’ютерні програми використовуються найчастіше для художньо-технічного оформлення видання. Заплановано також заняття в навчальній лабораторії мультимедійних засобів і дизайну факультету української філології та журналістики (завідувач, кандидат філологічних наук В. В. Шевчук).

Школа відкрита для кожного, хто відчуває у собі нестримне бажання дізнатися більше про діяльність у сфері журналістики.

Т. О. Чепурняк, кандидат філологічних наук,
асистент кафедри журналістики