До змісту

«Фортеця-фест 2015» – музика, що об’єднує

Публікація від 25 квітня 2015.

fest_05

Температура на дворі сягала близько 30 градусів вище нуля, та біля входу на мотобольне поле було ще спекотніше, оскільки 25 квітня в нашому місті відбувся щорічний фестиваль «Фортеця-фест». О 18:00 відчинилися ворота і всі попрямували у свої зони. Але, не зважаючи на це, і малеча, і дорослі – однаково щасливі, адже вони довго чекали фесту.

fest_01

Старт заходу здійснили ведучі – Вадим Беник та Анна Вардинська. Спочатку публіку розважали кам’янецькі гурти: «Фонтан фест», «Бекінгем» та «Ремікс».

fest_02

fest_03

fest_04

Після їх виступів на сцену було запрошено фіналіста «Голосу країни» Арсена Мірзояна. Романтичні пісні, виконані під гітару, змусили дівчат стати до сцени ближче. Коли вже стемніло, захід продовжив ще один кам’янецький гурт – «StreetFames». Вони розважали публіку музикою в стилі хіп-хоп. Також ведучі розіграли призи від спонсорів фестивалю: телефон і телевізор. Останнім виступив хедлайнер фестивалю – «Ярмак». Він розпочав виступ із нової патріотичної пісні «Вставай», яка вже стала досить відомою. Гурт просто «підірвала публіку», всі качали руками в так  пісень «Жара», «На краю», «Едем» тощо. Варто зауважити, що з «Ярмаком» виступала нова учасниця його команди – хмельничанка Лілія Королюк. «Десертом» заходу стала дискотека відомих хітів від Dj OzeroFF. Так завершився день відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському. Частина коштів, які зібрали на фестивалі, буде передана воїнам АТО.

fest_06

fest_07

Христина Юхней, студенка ІІ курсу
факультету
української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”),
кореспондент газети. Світлини автора