Конкурс «Привітне місто»

Студенти економічного факультету напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» К-ПНУ імені Івана Огієнка спільно із Департаментом гуманітарної політики міської ради впродовж 1-20 квітня провели конкурс «Привітне місто». У ході роботи студенти оцінили 20 закладів харчування, які найчастіше відвідують туристи. Головним критерієм оцінки закладу був рівень гостинності офіціантів по відношенню до туристів, у тому числі й іноземних (студенти здійснювали замовлення і англійською мовою, тож одразу ставало очевидно, чи реально іноземцю отримати належне обслуговування в кафе чи в туристичному центрі). По суті, «таємні клієнти» оцінювали наскільки наші заклади харчування готові до зустрічі туристів.

Паралельно була створена група на фейсбуці, де кожен міг проголосувати за заклад, який йому подобається. У результаті проведеної роботи було визначено три найкращих заклади, які отримали відзнаки на відкритті туристичного сезону. Не залишились без призів і «ревізорчики» – отримали матеріальну премію та квитки на «Фортецю-Фест» від мера М.Є. Сімашкевича.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії

Світлини Наталії Габрух